Tylko rok trwało bajkowe małżeństwo projektantki Liliany Prymy i młodego podróżnika Charliego Oleksy. Prasa rozpisywała się o pięknej ceremonii na Karaibach, a Pryma wyglądała na bardzo szczęśliwą. Dziś para jest już po rozwodzie, a ich związek rozpadł się w atmosferze skandalu i niedomówień.

Były mąż oskarża gwiazdę TVN: Byłem dla niej bankomatem

Pryma znana była z programu Project Runway, a także ze współpracy z marką La Mania. Od pewnego czasu tworzy już własną markę. Charlie Oleksy twierdzi, że jego była żona założyła ją jeszcze w trakcie trwania ich małżeństwa, i to on sfinansował projekt. Para wynajmowała luksusowe mieszkanie w Warszawie, z Instagrama wynika, że podróżowali po całym świecie. Dzisiaj po tym życiu zostały tylko zgliszcza.

Charlie bardzo przeżył rozwód, tym bardziej, że jak wynika z informacji, do których dotarliśmy, czuje się wykorzystany finansowo przez byłą żonę. Przed rozwodem firmę przepisał na Lilianę. Dzisiaj oprócz podróży Oleksa zajmuje się także muzyką. Nagrał nawet piosenkę, gdzie śpiewa, co sądzi o żonie: „Była dla mnie całym światem, a ja dla niej bankomatem”- takie mocne oskarżenia możemy usłyszeć w utworze „Lecę”. Podróżnik i muzyk nie chce rozmawiać o szczegółach rozwodu, ale potwierdza część informacji. – To prawda, nie jesteśmy już razem. Wszystko co mam do powiedzenia pod adresem Liliany, bez trudu można usłyszeć w moich piosenkach – powiedział w rozmowie z Super Expressem.

źródło: se.pl