Ewa i Marek Bukowscy po 20 latach zdecydowali się na rozwód. Aktorka pierwszy raz od ogłoszenia informacji o rozstaniu postanowiła skomentować swoją decyzję. – Trwała wojna. Nigdy nie byłam wolna, moje dzieciaki to była moja wolność, bo wychowywanie ich było autentyczne – wyznała w rozmowie z „Elle” artystka.

Ewa Bukowska jest aktorką znaną z różnych seriali i filmów sensacyjnych. Ale przez lata była kojarzona przede wszystkim jako żona popularnego aktora – Marka Bukowskiego. Przy okazji wywiadu dla magazynu „Elle”, Ewa pierwszy raz opowiedziała o swoim rozwodzie i wyjaśniła, dlaczego chciała tego rozstania.

– Trwała wojna. Nigdy nie byłam wolna, moje dzieciaki to była moja wolność, bo wychowywanie ich było autentyczne. Prawdziwa miłość. Pytałaś, kto buduje klatkę: ten, kto więzi, czy ten, kto jest uwięziony. Na pewno mój były mąż ją zbudował – zwierzyła się artystka.

Aktorka stwierdziła, że była w tym związku uwięziona: – Zarzucił sieć. Ale ja tą siecią mocno się owinęłam. Bardzo trudno z takiej sytuacji wyjść. Bardzo. Musiałam stracić przytomność z braku powietrza, żeby po przebudzeniu przeciąć tę sieć. Robię filmy antywojenne. Ale sama jestem wojowniczką i wiem, że pewnych rzeczy nie da się pokojowo załatwić. Czasem trzeba wygrać bitwę – powiedziała Bukowska.

Przypomnijmy, że Ewa i Marek Bukowscy po dwudziestu latach zdecydowali się na rozwód. Para ma dwóch synów: Szymona i Marcina.

Ewa Bukowska i Marek Bukowski

Ewa Bukowska

Marek Bukowski

Ewa Bukowska

Ewa Bukowska i Marek Bukowski

Ewa Bukowska