Była weteranką „Tańca z gwiazdami”. Jak potoczyło się jej życie po odejściu z programu

„Taniec z gwiazdami” wylansował kilka nowych twarzy show-biznesu, w tym tancerzy uczących celebrytów tańca. Jedną z najpopularniejszych trenerek znanych z „TzG” jest Blanka Winiarska, która kilka lat temu na dobre rozstała się z tanecznym show. Co robi dziś? Jak potoczyło się jej życie po odejściu z programu?

1

Dzięki występom w „Tańcu z gwiazdami” świat celebrytów wzbogacił się o kilka nowych postaci. Zdecydowanie za największe gwiazdy tańca w Polsce uważani są Rafał Maserak i Stefano Terrazzino, którzy od wielu lat uczą znane panie tańca towarzyskiego. Efektom ich pracy co tydzień przyglądają się tysiące widzów.

Wśród pań sporą popularnością cieszą się obecnie m.in. Walerija Żurawlewa czy Paulina Biernat, które mają na swym koncie kilkukrotny udział w tanecznym show.

Co robi dziś Blanka Winiarska z programu „Taniec z gwiazdami”?

Jedną z tancerek, która jeszcze kilka lat temu była weteranką „Tańca z gwiazdami”, jest Blanka Winiarska. Piękna instruktorka tańca debiutowała na telewizyjnym parkiecie w 2005 roku i zatańczyła łącznie w jedenastu edycjach „TzG” realizowanych przez TVN.

Po przejęciu formatu przez Polsat Blanka Winiarska nie powróciła już do konkursu. Nie znaczy to jednak, że zdecydowanie zakończyła karierę taneczną. Prawdą jednak jest fakt, że po odejściu z „TzG” tancerka zdecydowała się założyć rodzinę.

Czym dziś zajmuje się Blanka Winiarska? Jak wyglądała jak przygoda w „Tańcu z gwiazdami”? Jak wygląda obecnie?

Blanka Winiarska urodziła się 1 marca 1984 roku w Poznaniu. Od dziecka wykazywała zainteresowanie tańcem, Szybko zaczęła treningi oraz debiutowała na turniejach tanecznych. Swego czasu trenowała z Marcinem Hakielem (na zdj.), obecnym mężem Katarzyny Cichopek.

Blanka Winiarska z programu „Taniec z gwiazdami” w 2006 roku

2

Widzowie mogli poznać ją w 2005 roku, kiedy startowała w drugiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Nie zdążyli jednak poznać jej wystarczająco, bo tancerka w parze z modelem Piotrem Adamskim odpadła już w drugim odcinku.

Blanka Winiarska z programu „Taniec z gwiazdami” w 2005 roku

3

Blanka Winiarska z programu „Taniec z gwiazdami” w 2006 roku

4

Niewiele lepiej poszło jej w kolejnym sezonie celebryckich zmagań na parkiecie. Z Tomaszem Stockingerem, znanym z serialu „Klan”, dotrwała do trzeciego odcinka. Jeszcze przed ich odpadnięciem kolorowe gazety rozpisywały się o ich rzekomym romansie, co oboje zdementowali.

Blanka Winiarska z programu „Taniec z gwiazdami” w 2007 roku

5

Przełomem w telewizyjnej karierze Blanki Winiarskiej był start w piątej edycji „Tańca z gwiazdami”. Z piosenkarzem Iwanem Komarenką dotarła aż do finału, z tygodnia na tydzień doprowadzając swojego ucznia do perfekcji!

Blanka Winiarska z programu „Taniec z gwiazdami” w 2007 roku

6

Z następnym partnerem, aktorem Jackiem Kawalcem, zakończyła taneczną rywalizację na szóstym miejscu.

Blanka Winiarska z programu „Taniec z gwiazdami” w 2008 roku

7

Taki sam wynik osiągnęła, tańcząc z Wojciechem Łozowskim, ówczesnym wokalistą grupy Afromental. Choć byli faworytami jury, odpadli w dziewiątym odcinku.

Blanka Winiarska z programu „Taniec z gwiazdami” w 2008 roku

8

Kolejny sezon „Tańca z gwiazdami” znów mógł zakończyć się dla niej szczęśliwie. Jej partnerem był aktor Alan Andersz, który w młodości trenował taniec towarzyski. Pomimo sporych forów, z nim także zajęła szóste miejsce.

Blanka Winiarska z programu „Taniec z gwiazdami” w 2009 roku

9

Znacznie lepiej poszło jej, gdy tańczyła z Bartłomiejem Kasprzykowskim. Choć i tym razem kolorowe gazety rozpisywały się, że w młodości trenował taniec, pomyślnie dotarła z nim do finału. Zajęli drugie miejsce.

Blanka Winiarska z programu „Taniec z gwiazdami” w 2009 roku

10

Z dziennikarzem Zygmuntem Chajzerem zajęła szóste miejsce.

Blanka Winiarska z programu „Taniec z gwiazdami” w 2010 roku

11

„Ma takie jak ja poczucie humoru i bardzo mnie wspiera. Zwłaszcza gdy po kilku godzinach prób mam ochotę rzucać krzesłami” – tak w wywiadzie dla Koktajl24.pl opisywał ją partner z jedenastej edycji „TzG” Maciej Friedek, znany widzom głównie z kryminalnego serialu paradokumentalnego „W11 – Wydział śledczy”.

Blanka Winiarska z programu „Taniec z gwiazdami” w 2010 roku

12

Takie samo miejsce zajęła, partnerując aktorowi serialu „M jak miłość”, Andrzejowi Młynarczykowi.

Blanka Winiarska z programu „Taniec z gwiazdami” w 2011 roku

13

W swej ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami” w 2011 roku dotarła do dziewiątego odcinka, a jej partnerem był aktor Dariusz Kordek.

Blanka Winiarska z programu „Taniec z gwiazdami” w 2011 roku

14

„Każda edycja i możliwość trenowania różnych osób to nowe doświadczenie i wspaniała, niezapomniana przygoda. Oczywiście moi partnerzy mieli większe lub mniejsze predyspozycje do nauki tańca, ale na pewno każdy z nich bardzo się starał, by wypaść jak najlepiej” – podsumowała po latach Blanka Winiarska w wywiadzie dla „Świata Fryzjerstwa”.

Blanka Winiarska z programu „Taniec z gwiazdami” w 2011 roku

15

Po zdjęciu „Tańca z gwiazdami” z anteny TVN Blanka Winiarska postanowiła na samorozwój. Wraz z przyjacielem, Michałem Uryniukiem, założyła Centrum Tańca Blanka Winiarska w rodzinnym Poznaniu. Jej uczniowie startują w ogólnopolskich turniejach tańca i osiągają na nich spore sukcesy!

Blanka Winiarska z programu „Taniec z gwiazdami” w 2018 roku

Prywatnie Blanka Winiarska po wielu latach występowania w „Tańcu z gwiazdami” zdecydowała się także na założenie rodziny. Dziś jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci.

Źródło: plejada.pl