Anna Puślecka pokazała zdjęcie po chemii. Niestety, nie mogą jej pomóc w Polsce. Wyjechała za granicę

Dziennikarka Anna Puślecka choruje na raka piersi. By walczyć ze złośliwym nowotworem musiała udać się na leczenie do Szwajcarii. O śmiertelnej chorobie dziennikarka zajmująca się tematyką modową w „Dzień dobry TVN” dowiedziała się przed sylwestrem.

Anna Puślecka na początku leczyła się w Centrum Onkologii im M Skłodowskiej-Curie w Warszawie. – Ktoś zapyta: czy ONA się nie badała??? Odpowiem: owszem, badała się. Ale „franca”, którą mam, była niewykrywalna nawet przez badanie powszechnie uznawane za bardzo dokładne – napisała. Strach, miesiące diagnostyki, niepewność i morze wylanych łez. Ale teraz z tym wszystkim koniec, nie czas na łzy. Jest plan do wykonania, projekt pod hasłem „wyleczyć się i zapomnieć” – mówiła w maju w rozmowie z Plejadą.

Tym planem jest leczenie w Szwajcarii, gdyż polska służba zdrowia jest dla niej bezsilna. – coś się traci, coś się zyskuje „żarty” z polską służbą zdrowia się skończyły. Szwajcaria to nie jest moja wymarzona „destynacja”, ale tu ponoć najlepiej się leczy ludzi – napisała Puślecka na Instagramie.

Dziennikarka umieściła także zdjęcie z pokoju w Lozannie, gdzie widać ją ogoloną na łyso.

https://www.instagram.com/p/Bys8ix_InEC/?utm_source=ig_embed

źródło: se.pl