Britney Spears na dobre zażegnała kryzys, a najlepszym tego dowodem są najnowsze zdjęcia gwiazdy, które w ostatnim czasie trafiły do sieci. Księżniczka Popu została przyłapana przez paparazzi podczas spaceru. Tak świetnie dawno nie wyglądała.

Britney Spears jeszcze niedawno przechodziła trudny okres w swoim życiu. Amerykańska gwiazda trafiła do szpitala psychiatrycznego, do którego podobno sama się zgłosiła. Powodem miały być problemy, które spadły na jej głowę, głównie przez chorobę jej ukochanego ojca.

Chociaż jeszcze niedawno zagraniczne portale donosiły o złym stanie piosenkarki, wydaje się, że Spears na dobre zażegnała kryzys. Amerykańska gwiazda podczas spaceru w Westlake natknęła się na paparazzi. Wygląda niemal tak świetnie, jak w szczytowym momencie swojej kariery:

Tego dnia Britney ubrała się w dziewczęcą bluzkę odsłaniającą pępek, która uwydatniała płaski brzuch gwiazdy. Do topu dopasowała ciemne, dżinsowe spodnie, jasną torebkę i brązowe sandałki na obcasie. Kropką nad i stylizacji księżniczki popu były duże przeciwsłoneczne okulary:

Trzeba przyznać, że amerykańska gwiazda w ostatnim czasie sporo schudła. To efekt wielu godzin spędzonych na siłowni. Nic więc dziwnego, że Britney swoją nową figurę chętnie pokazuje światu:

Piosenkarka zyskała także dużą pewność siebie. Na najnowszych zdjęciach nie chowa się przed paparazzi, a wręcz przeciwnie – ze szczerym uśmiechem na twarzy pozuje przed ich obiektywami.

Wygląda na to, że Spears na dobre wróciła do formy. Mamy nadzieję, że teraz nic jej już nie złamie.

źródło: jastrzabpost.pl