Widzowie zapewne pamiętają Isis Gee (46 l.) z „Tańca z Gwiazdami”, w którym wystąpiła 12 lat temu. W 2008 reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji. Po nieudanym występie artystka wyjechała do Stanów Zjednoczonych – skąd pochodzi – zmieniła pseudonim artystyczny, ale też bardzo się zmieniła…

Tamara Gee

Tamara, znana w Polsce bardziej pod swoim wcześniejszym pseudonimem artystycznym- Isis, wyjechała do Stanów Zjednoczonych razem z mężem Adamem Gołębiewskim. Po nieudanym występie na Eurowizji w 2008 roku, gdzie zajęła przedostatnie miejsce, polski rynek muzyczny nie był dla niej zbyt łaskawy.

W USA Isis przeszła sporą metamorfozę. 10 lat wystarczyło, aby z seksownej blondynki, która delikatnie eksperymentowała z medycyną estetyczną, zmieniła się nie do poznania. Teraz Tamara ma duże usta i twarz, na której nie widać oznak mijającego czasu oraz sporych rozmiarów biust. Niedawno artystka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie najnowszymi zdjęciami i trzeba przyznać, że ciężko jest ją rozpoznać.

Choć muzyka wciąż jest obecna w jej życiu, ciężko znaleźć jakieś informacje o jej działaności artystycznej. Jeszcze w 2017 roku chwaliła się współpracą z producentem światowych hitów takich jak „My heart will go on”. Próżno szukać owoców jej pracy… Ostatnia płyta Tamary ukazała się 5 lat temu. Teraz artystka w sieci chętnie chwali się zdjęciami reklamującymi produkty jednej z marek kosmetycznych, której jest ambasadorką.

Po wyjeździe do Stanów, artystka bardzo się zmieniła. Widać sporą ingerencje chirurga plastycznego

Tamara Gee

Nie mówiąc już o tak zwanych „wypełniaczach”

Tak teraz wygląda Isis Gee

Tamara mieszka w Stanach

Tak wyglądała artystka 11 lat temu

Coś jednak poszło nie tak

Tak wyglądała, rywalizując na parkietach „Tańca z Gwiazdami” w 2007 roku

źródło: fakt.pl