Bohaterka serialu „Barwy Szczęścia” wyląduje w szpitalu. Сo się stało?

„Barwy Szczęścia” przygotowały dla swoich fanów prawdziwie dramatyczne momenty. Jedna z uwielbianych bohaterek będzie walczyć o swoje życie, które zawiśnie na włosku.

„Barwy Szczęścia” podobnie jak inne polskie telenowele w ostatnim czasie zaczyna trochę na bok spychać wątki samych relacji pomiędzy bohaterami, a na pierwszy plan wprowadzać życiowe kryzysy, tragedie i ogólnie przyjęte rzeczy uważane za dramatyczne. Jedni uważają, że taka zmiana była konieczna, bo przecież ile można oglądać wciąż te same twarze zmagające się z miłosnymi zakrętami, natomiast innym tęskno do lekkich seriali, w których właśnie o pokazanie relacji między ludzkich chodziło przede wszystkim.

Jednak mimo wszystko fani produkcji stacji TVP muszą teraz przygotować się na naprawdę ciężkie momenty w wątku jednej z ich ulubionych postaci, której życie zawiśnie na włosku. Wszystko będzie zależeć od jej woli życia oraz umiejętności lekarzy, którzy będą się nią zajmować.

Bohaterka serialu „Barwy Szczęścia” wyląduje w szpitalu
Piotr będzie bardzo naciskał, aby jego dzieci jednak pojechały na Puchar Polski. Mężczyźnie w końcu uda się namówić Jolę, aby zabrała je na mecz. Niestety nie będzie się nawet spodziewał, że jego dzieciom podczas drogi może się coś stać.

Piotr później dowie się, że auto, którym jechała Jola wraz z Moniką, Ewą i Miłoszem miał wypadek i stwierdzi, że jeżeli któremuś z nich cokolwiek się stało, to załamie się. Niestety jego złe przeczucia się sprawdzą, ale na szczęście Ewa i Miłosz wyjdą ze wszystkiego tylko z niewielkimi obrażeniami. Jednak nie dotyczy to Moniki, która w ciężkim stanie zostanie przetransportowana do szpitala.

Lekarze będą dawać z siebie wszystko, aby utrzymać dziewczynę przy życiu, ale jej obrażenia będą naprawdę poważne i rozległe. Niezbędna okaże się również operacja, która będzie stanowić prawdziwy wyścig z czasem, ponieważ życie Moniki będzie wisieć na włosku.

Jak na razie nie zdradzono, czy dziewczynie uda się z tego wyjść i jeżeli będziemy chcieli się o tym przekonać, to nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i oglądać kolejne odcinki tego serialu.

źródło: pikio.pl