Beata Szydło rozdzieliła Polaków: „Może wrócić na wieś doić krowy” – piszą internauci. Co się stało?

Beata Szydło ciągle wywołuje ogromne emocje. Mimo że prawie dwa lata nie jest już szefową rządu, a od kilku miesięcy pracuje w Parlamencie Europejskim, Polacy o niej nie zapominają. Zwolenników Szydło rozsierdził sondaż Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu. Liczby są dla byłej premier bezwzględne. Niektórzy jednak nie mogą się z tym pogodzić.

Z sondażu przeprowadzonego dla Super Expressu jasno wynika, że wyborcy PiS w fotelu premiera najchętniej widzieliby Mateusza Morawieckiego. Wskazało go aż 66 proc. respondentów, podczas gdy Szydło zaledwie… 4 proc. (TUTAJ ZOBACZYSZ PEŁNE WYNIKI SONDAŻU). Badanie podzieliło Polaków. Niektórzy deklarują wsparcie dla byłej premier i szukają spiskowych teorii. „Kolejna propaganda Platformy” – komentują. Wiele osób jednak cieszy się, źe Poalcy nie chcą pworotu Szydło na stnowiska premiera. „NA drzewo kicaj kobieto”, „No nareszcie oborowa do wideł”, „Może wrócić na wieś doić krowy” – pisali użytkownicy Facebooka.

Jeden z internautów nie wytrzymał tej nagonki na Szydło. – Aż się nie chce komentować takich bzdur, same lewackie komentarzyki, kupa baranów – oburzał się.

źródło: se.pl