Takiej Beaty Szydło jeszcze nigdy nie widzieliście! Była premier, a obecnie europosłanka wygląda zupełnie inaczej – przeszła ogromną metamorfozę jeśli chodzi o styl. Po brukselskich ulicach spaceruje nie w nudnych i grzecznych garsonkach, ale w skórze i dżinsie! Dawno niewidziana Szydło wróciła w wielkim stylu!

Od kilku lat przyzwyczailiśmy się do stylu Beaty Szydło. Jako premier rządu, Szydło każdego dnia wyglądała tak samo: ciemne garsonki zwykle w odcieniach granaty, białe bluzki. Czasem Szydło stawiała na kolory, ale w czerwieni, żółtym czy zielonym raczej występowała rzadko.

To, co ją charakteryzowało, to przypięta do klapy marynarki broszka: polityk nigdy nie zapominała o tej biżuterii i ciągle pokazywała się z nową ozdobą. Ale najwyraźniej to już przeszłość! Od maja Beata Szydło jest europosłanką i, jak pokazują jej najnowsze zdjęcia, zmieniła styl na bardziej odważny. Była premier została przyłapana na brukselskiej ulicy i mówiąc szczerze – ledwo można ją poznać!

https://twitter.com/mycielski/status/1169644652871528449

Zamiast zwykłej garsonki Szydło ma na sobie czarną skórzaną kurtkę i jasne, dobrze dopasowane dżinsy. Widać, że taki styl jej pasuje. Pod wrażeniem nowego wyglądu Szydło jest stylista i projektant mody, Daniel Jacob Dali: – W końcu jakaś zmiana w polityce na lepsze. Tym razem Beata Szydło odstawił na bok tak wiele razy widziane garsonki i postawiła na rockowy styl. Skórzana klasyczna kurtka i spodnie dżinsowe pasuj naszej premier jak ulał. Mam nadzieję, że nowy styl Beaty Szydło zagości u niej już na stałe. I zastanawia się: – A i może czas odstawiać garsonki w kąt i pomyśleć o ładnych sukienkach w ciekawe wzory i modne kolory? Pani Beato, wiemy ze chcieć to móc! – zachęca nasz ekspert.

źródło: se.pl