Beata Kozidrak wciąż cieszy się ogromną popularnością, a jej wokal niezmiennie zachwyca publiczność. Jednak fani zaczęli ostatnio niepokoić się o liderkę zespołu Bajm. Do sieci dotarły informacje, które sugerują, że piosenkarka zmaga się z pewnym uzależnieniem. Nie chodzi jednak o używki.

Znajomi wokalistki nie mają wątpliwości. Beata Kozidrak znów zbliżyła się do swojego męża Andrzeja Pietrasa. Para 3 lata temu zakończyła swój wieloletni związek, jednak wiele wskazuje na to, że nadal bardzo dużo ich łączy. Pietras znów jest częstym gościem w domu piosenkarki.

Znajomi przyznają: Beata Kozidrak jest uzależniona od swojego byłego męża
Para rozstała się w zgodzie, jednak wiele wskazywało na to, że po rozwodzie ich drogi się rozejdą. Beata Kozidrak nie raz wspominała o tym, że w związku brakowało jej wolności i przestrzeni dla siebie. Teraz wychodzi na jaw, że wieloletnie przyzwyczajenia wzięły nad nią górę i były mąż znów pojawił się w jej życiu. Media poinformowały, że po wiosennej konferencji telewizji Polsat para wróciła razem do domu artystki:

– Od czasu ich rozstania po raz pierwszy zdarzyło się tak, że Andrzej został u Beaty na noc. Oni są przyjaciółmi, po tylu wspólnie przeżytych latach wciąż łączy ich praca, córki i wnuki – mówili znajomi pary, którzy doskonale widzą, że Beata Kozidrak i Andrzej Pietras nie mogą się definitywnie rozstać.

– Oni są od siebie uzależnieni – stwierdzili dobitnie w innej wypowiedzi dla mediów.

Szukała wolności. Nie może uwolnić się od byłego męża
Beata Kozidrak jeszcze niedawno przestrzegała swoje córki przed łączeniem pracy zawodowej z życiem prywatnym. Zdaniem wokalistki Bajm to właśnie przez to rozpadł się jej wieloletni związek z Andrzejem Pietrasem. W ich relacji nie było już miejsca na tajemniczość i tęsknotę, ponieważ para spędzała razem niemal każdą chwilę.

Okazuje się, że sytuacja ta nie uległa radykalnej zmianie po rozwodzie. Para ciągle współpracuje ze sobą i stara się aktywnie włączać w opiekę nad wnukami. Fani mają jednak wątpliwości, czy ciągłe przebywanie Kozidrak w towarzystwie byłego męża nie jest już emocjonalnym uzależnieniem. Może stać się ono poważną przeszkodą w próbach ułożenia życia na nowo.

źródło: pikio.pl