Beata Kozidrak wystąpi w Tańcu z Gwiazdami? Sprawę skomentował Rafał Maserak

Taniec z gwiazdami wciąż cieszy się wielkim zainteresowaniem, także wśród gwiazd. Jedna z nich już wkrótce może wystąpić w popularnym show. Na krótką wypowiedź zdecydował się nawet Rafał Maserak.

Taniec z gwiazdami należy do ulubionych show Polaków. Miliony osób regularnie śledzą postępy największych gwiazd polskiego show-biznesu na parkiecie i ich rywalizację o to, kto ostatecznie sięgnie po wielki triumf w programie. Co sezon mamy okazję oglądać występy nowych gwiazd, które starają się pokazać widzom, że doskonale spisują się w tańcu.

Choć przez kilkanaście edycji show mieliśmy okazję obserwować już dziesiątki gwiazd, to wciąż pozostaje wiele nazwisk, które nie pojawiły się w programie. Od wielu lat jedną z kandydatek do udziału w Tańcu z gwiazdami jest Beata Kozidrak, wokalistka zespołu Bajm. O jej udziale postanowił wypowiedzieć się Rafał Maserak, jeden z gwiazdorów programu Polsatu.

Taniec z gwiazdami wciąż cieszy się wysoką oglądalnością
W ostatnim sezonie Taniec z gwiazdami zakończył się spektakularną wygraną Joanny Mazur, która pokonała w finale Gimpera i zdobyła nie tylko ogromną sławę, ale również serca Polaków. Tuż po zakończeniu ostatniego odcinka widzowie zaczęli zastanawiać się, kogo zobaczymy w następnym sezonie. Kandydatów do występu jest przecież bardzo wielu.

Od kilku lat w gronie zainteresowanych udziałem jest Beata Kozidrak, wokalistka zespołu Bajm i legenda polskiej muzyki. Piosenkarka sama mówiła niegdyś, że chciałaby wystąpić przed jurorami, gdyby tylko pojawiła się taka możliwość. Niewykluczone, że doczekamy się jej już tej jesieni.

Taniec z gwiazdami przedstawia taneczne postępy celebrytów
– Myślę, że byłaby świetną partnerką. Przez lata obserwowałem ją na scenie i wiem, że ma w sobie te kocie ruchy. Mam nadzieję, że kiedyś przyjmie propozycję. To z pewnością byłoby niesamowite doświadczenie móc trenować tak wielką ikonę polskiej sceny – powiedział Rafał Maserak, pozytywnie oceniając taneczne możliwości Beaty Kozidrak.

Niewykluczone, że po kilku latach starań ostatecznie doczekamy się Beaty Kozidrak na parkiecie w studiu Polsatu. Przekonamy się o tym jednak dopiero przy okazji premiery nowego sezonu.

źródło: pomponik.pl