Barbara Kurdej-Szatan poprowadziła koncert „Przebojowe Opole 2019” emitowany w Polsacie. Fani aktorki mają nadzieję, że na dobre zwiąże się ze stacją.

Barbara Kurdej-Szatan była jedną z najbardziej lubianych gwiazd w Telewizji Polskiej. Widzowie pokochali ją za naturalność i szczery uśmiech. Władze stacji zdawały sobie sprawę z tego, że jej obecność przynosi oglądalność, dlatego dostawała jeden program za drugim. I tak prowadziła „Kocham Cię, Polsko”, „The Voice of Poland”, „The Voice Kids”, a ostatnio nowy taneczny format „Dance, Dance, Dance”. Nie zapominajmy o jednej z głównych ról w serialu „M jak miłość”. Jednak dobra passa skończyła się, gdy w grę weszły poglądy polityczne.

Barbara Kurdej-Szatan zadebiutowała w Polsacie
Aktorka z dnia na dzień straciła trzy programy. Mówi się, że główną tego przyczyną były jej poglądy polityczne oraz udział w paradzie równości. Jak poinformowała w swoim oświadczeniu, o zakończeniu współpracy dowiedziała się przez telefon – od jednego ze swoich kolegów z produkcji. Kurdej-Szatan nie kryje żalu, że po tylu latach pracy pożegnano się z nią w taki sposób.

Jednak Basia szybko zapowiedziała, że „coś się kończy, a coś zaczyna”. No i się zaczęło! Aktorka poprowadziła koncert „Przebojowe Opole” organizowany przez telewizję Polsat. Oczywiście, rewelacyjnie sobie poradziła, a na scenie zaprezentowała się w czterech kreacjach.

https://www.instagram.com/p/BzV2DDFooKf/?utm_source=ig_embed

Fani kibicują Barbarze i życzą jej, aby na stałe związała się z Polsatem, bo to będzie dla niej „dobra zmiana”.

TVP niech żałuje, że ciebie straciło.
Jest moc! Powodzenia Kochana! Nareszcie dobra zmiana.
Widać zmiany na lepsze, bo dzisiejszego wieczoru wyglądasz Basiu przepięknie – czytamy.

My również trzymamy kciuki za Basię. I życzymy dużo zawodowych sukcesów.

źródło: plotek.pl