Były prezydent podjął walkę ze swoją wagą. Jak wiadomo pojedynek ten jest bardzo trudny dla każdego, być może nawet jest bardziej wyczerpujący niż walka z PiS. Lech Wałęsa podjął jednak wyzwanie. Do sieci trafił właśnie legendarny przywódca „Solidarności” chudy jak patyk. Tak nie wyglądał jeszcze nigdy! Zastanawia nie tylko tusza, a w zasadzie jej brak, lecz także wielka głowa Wałęsy.

Wałęsa pojechał na specjalny trzytygodniowy turnus do sanatorium w Świeradowie Zdroju. Były prezydent nie je już hot-dogów ze stacji benzynowej, tylko zjada posiłki przygotowane według przepisów speców od diet. Oprócz tego dużo się rusza. – Podczas turnusu można schudnąć nawet siedem kilogramów. Niskokaloryczna dieta, specjalnie dobrane zabiegi i ćwiczenia ruchowe, spacery na świeżym powietrzu – jeśli te wszystkie elementy złożą się w jedną całość, rezultaty mogą być bardzo obiecujące – mówił nam Robert Szafkowski, konsultant krajowy do spraw balneologii.

Na profilu Wałęsy na Instagramie pojawiła się nietypowa grafika, nawiązująca do turnusu. „Pamiątka z pobytu w przepięknym Świeradowie” – podpisał ją były przewodniczący „Solidarności”. Na grafice widać chudego jak szczapa Wałęsę z wielką głową. Jak wam się podoba w takim wydaniu? Myślicie, że kiedykolwiek może być taki szczupły?

źródło: se.pl