Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę z powodu poglądów politycznych? Aktorka wyznała, jak widzi swoją dalszą karierę

Barbara Kurdej-Szatan jesienią tego roku nie poprowadzi „The Voice of Poland” oraz „The Voice Kids”. Teraz aktorka wyznała, jak widzi swoją dalszą karierę.

Barbara Kurdej-Szatan nie ma przed sobą najlepszego czasu, biorąc pod uwagę jej karierę zawodową. Już teraz wiadomo, że aktorka nie poprowadzi dwóch programów TVP2, z którymi była związana od dawna – „The Voice of Poland” oraz „The Voice Kids”.

Mówi się, że Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę z powodu poglądów politycznych.

Brała udział w protestach w obronie sądów, wsparła Rafała Trzaskowskiego. Ostatnio wystąpiła na koncercie papieskim, a kilka dni później poparła paradę równości – donosi „Party”.

Barbara Kurdej-Szatan: Nie boję się
Okazuje się jednak, że rezolutna blond piękność nie przejmuje się utratą posady. Wie bowiem, że zawsze znajdzie dla siebie jakieś zajęcie.

Oczywiście, że taka sytuacja może nastąpić. Jestem tego świadoma, ale nie boję się tego, dlatego, że robię dużo różnych rzeczy. Zawsze znajdę pomysł na siebie. Jest dużo różnych projektów i marzeń do spełnienia, których jeszcze nie zrealizowałam. Wtedy będzie w końcu na to czas – powiedziała w rozmowie z Wideoportalem.
Przypominamy, że aktorka w dalszym ciągu gra w „M jak miłość” i nic nie zapowiada, żeby odeszła z produkcji. W ostatnich miesiącach Kurdej-Szatan wypuściła także linię zaprojektowanych przez siebie ubrań „Patriotic Lady”.

źródło: plotek.pl