Babcia Anny Lewandowskiej pozuje z prawnuczką Klarą. Rozczulający widok

Anna Lewandowska w sieci pokazała nowe zdjęcie Klary. Dziewczynka tym razem nie pozuje z mamą, a z prababcią, co bardzo rozczuliło internautów. Jak skomentowali zdjęcie na Instagramie?

Anna Lewandowska to trenerka, która na co dzień pomaga wielu ludziom w walce o lepszą sylwetkę i pewność siebie. Gwiazda nie tylko wypuszcza programy treningowe, ale także organizuje obozy, które cieszą się ogromną popularnością. W wolnych chwilach prowadzi bloga i sklep ze zdrową żywnością, na którym zbiła niemałą fortunę. To jednak nie koniec jej obowiązków.

Od ponad dwóch lat Ania jest przede wszystkim mamą. Z Robertem Lewandowskim wspólnie wychowują uroczą Klarę, z którą trenerka spędza niemal każdą wolną chwilę. Mama i córka czas wolny wykorzystują m.in. na odwiedzanie krewnych. Niedawno spotkały się z prababcią Klary, co Lewandowska upamiętniła na niezwykłym zdjęciu:

Prababcia z prawnuczką. To jest ta chwila… ♥ Co może ofiarować prawnuczka swojej prababci, a co prababcia prawnuczce? To … piękna energia, to dodanie otuchy i wiary, to wsparcie, to poczucie wolności, uśmiech, siła, to wzajemna miłość ♥ To zdjęcie zostanie w mojej pamięci na lata.

Zauroczeni fani nie kryli swojego entuzjazmu w komentarzach:

Wzruszające! Piękne
Aniu pozdrowienia dla Babci. Cudowne ujęcie przepięknej chwili
Pamiętam jak moja prababcia zawsze dawała nam cukierki, które trzymała dla nas pod poduszką … to były piękne czasy. Klarcia ma dużo szczęścia
To zdjęcie ma tyle uroku i miłości w sobie ze napatrzeć się nie mogę
Dla takich chwil warto żyć
Zobaczcie, jak pięknie razem wyglądają.

https://www.instagram.com/p/Bxc6FxHIwI6/?utm_source=ig_embed

źródło:jastrzabpost.pl