Aż chce się płakać. Chłopczyk, który zachwycił w Mam Talent jest niewidomy

„Mam talent” – kultowy program TVN otworzył drzwi do kariery wielu początkującym artystom. Nierzadko, na udział decydują się także rodzice i dzieci, którzy chcieliby wytyczyć ścieżkę medialnej sławy. Jutrzejsze wystąpienie Igora przejdzie do historii.

„Mam talent” pokazuje, że za każdym estradowym sukcesem stoją lata pracy i wyrzeczeń. Jurorzy oceniają rozmaite działalności Polaków. Uczestnicy śpiewają, tańczą, recytują… i wzruszają. Właśnie pojawiła się informacja o jutrzejszym – epokowym występie małego Igora.

Igor Sobierajski w „Mam talent”. Co zrobił chłopczyk podczas programu?

Igor gra na pianinie. Pasję odkrył w sobie dość wcześnie. Ćwiczy regularnie, a swój talent szlifuje z ogromnym zaangażowaniem. Słuch ma absolutny, a wszelkie przeciwności zmienia w swoje atrybuty. Chłopiec jest niewidomy.

Za wykonanie piosenki Gromeego „Light me up” otrzymał od artysty elektryczne pianino. W jutrzejszym programie TVN ma odtworzyć „Byle jak” Margaret. Występu nie mogą się doczekać zarówno widzowie „Mam talent”, jak i entuzjaści samego Igora, których zbiera udostępniając swoje filmy na YouTubie.

Ma trzynaście lat, nie widzi od urodzenia choć słuch ma absolutny! Jest uczniem Szkoły Muzycznej w Bydgoszczy, przebywa w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej. Zdecydował się wystąpić w talent show, ponieważ chciał dać szansę swoim umiejętnościom. Bez względu na sytuację chłopca i jego stan ma on w sobie niezwykłą wrażliwość.

Dzieci w „Mam talent”

Mają ogromne predyspozycje, wspaniałe talenty i siłę przebicia. Dzieci w programie TVN robią niesamowitą karierę. Niemal co tydzień możemy oglądać zmagania najmłodszych, którzy z ogromnym wdziękiem polemizują z Jury.

Dotychczas najpopularniejszym dzieckiem w programie była Magda Welc. Dziewczynka weszła na scenę i natychmiast skradła serca widzów. Wykonała piosenkę Edyty Geppert, a jej interpretacja przeszła do historii.

Nieprawdopodobną karierę robią także grupy taneczne, które zaczynają swoją karierę od zwykłych prób w domach kultury. Dzięki działaniu mediów i czarowi telewizji, mogą one zacząć profesjonalną ścieżkę kariery.

„Mam talent” znów może pozwolić rozwinąć skrzydła młodemu artyście. W przypadku Igora zachwyca nie tylko jego wielka determinacja, ale i słuch absolutny. Chłopiec oddaje się muzyce bez reszty. Internauci piszą w komentarzach, że nie mogą się doczekać jutrzejszej emisji jego występu.