Tego jeszcze nie było! Popełniono pierwsze przestępstwo w przestrzeni kosmicznej. A wszystko przez burzliwy rozwód jednej z astronautek. Sławna astronautka Anne McClain (40 l.) rozstaje się z żoną Summer Worden (40 l.). Emocje między paniami musiały sięgnąć wysoko ponad stratosferę.

Kosmiczna awantura na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej! Przez rozwód członkini załogi doszło tam do pierwszego w dziejach przestępstwa popełnionego w kosmosie. Sławna astronautka Anne McClain (40 l.) rozstaje się z żoną Summer Worden (40 l.). Emocje między paniami musiały sięgnąć wysoko ponad stratosferę, skoro McClain, szanowana pani inżynier i pułkownik, będąc na ISS zdecydowała się włamać się na konto bankowe Summer Worden i korzystała z niego bez jej wiedzy.

Worden złożyła w tej sprawie doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Astronautka tłumaczy, że chciała tylko sprawdzić, czy na koncie jest wystarczająco dużo środków na opiekę nad wspólnym synem będącej w separacji pary. Teraz śledczy i naukowcy łamią sobie głowy nad tym, kto właściwie ma zająć się czynem, do którego doszło poza Ziemią. Sprawę chcąc nie chcąc bada NASA.

źródło: se.pl