Gwiazda TVN zmaga się z nowotworem. Jedna ze stałych gości formatu „Dzień Dobry TVN” wyznała ostatnio, że zdiagnozowano u niej raka. Fani stacji są poruszeni, a zdjęcie, które zamieściła chora celebrytka potrafi złamać serce.

TVN był miejscem, dzięki któremu Anna Puślecka zdobyła wielką popularność. To właśnie ona przez lata prowadziła kąciki modowe w telewizyjnym formacie śniadaniowym, pokazując Polakom niesamowite stylizacje. Niestety, ale życie lubianej gwiazdy porannej audycji przybrało niespodziewanie przykry bieg. Puślecka zachorowała na nowotwór. Zdjęcie celebrytki, podejmującej walkę o swoje życie jest iście poruszające.

Gwiazda TVN zachorowała na raka. Smutna historia Anny Puśleckiej
Przez wielu, Puślecka w trakcie swojej kariery uznawana była za jedną z najważniejszych postaci w polskiej modzie. Z jej porad stylistycznych skorzystało bardzo wielu przedstawicieli krajowego show-biznesu, a także zwykłych Polaków, którzy bardzo chętnie słuchali celebrytki w prowadzonym przez nią kąciku modowym. Niestety, ale znana z występowania w telewizji specjalistka modowa na jakiś czas zniknęła ze stacji. Fani, zastanawiający się, co działo się przez ten czas z gwiazdą, otrzymali odpowiedź. Puślecka zachorowała na raka.

– Zaczynam bieg po zwycięstwo, po złoto!!! Czyli fashion wkracza na korytarze Centrum Onkologii i na pewno nie będzie to miejsce w I rzędzie na pokazie… Pozwalam sobie na ten niewybredny żart, bo dotyczy on mnie. Diagnozę już mam, zaczęłam leczenie. Ktoś zapyta: czy ONA się nie badała??? Odpowiem: owszem, badała się. Ale “franca”, którą mam była niewykrywalna nawet przez badanie powszechnie uznawane za bardzo dokładne. Strach, miesiące diagnostyki, niepewność i morze wylanych łez. Ale teraz z tym wszystkim koniec, nie czas na łzy. Jest plan do wykonania, projekt pod hasłem “wyleczyć się i zapomnieć” – napisała na swoim Instagamie Puślecka

Chora gwiazda wraca do telewizji
Poważna choroba nie przeszkodziła Puśleckiej wrócić do prowadzenia kąciku z poradami modowymi. Wręcz przeciwnie, gwiazda wprost tryska optymizmem i ma nadzieję, że uda się jej wrócić do pełni zdrowia. Aby pokazać swoją radość z powrotu do pracy, ekspertka w zakresie ubraniowych trendów zamieściła poruszające zdjęcie po chemioterapii, z równie wzruszającym podpisem.

– Dziś po raz pierwszy w nowym, wizerunkowym wydaniu w Dzień Dobry TVN. Dziękuję za zaproszenie i wspaniałe przyjęcie – napisała pod fotografią Puślecka

źródło: pikio.pl