Anna Lewandowska odpowiadała na pytania dotyczące jej drugiej ciąży. Już wie, jaki będzie brzuch

Anna Lewandowska (31 l.) pojawiła się na okładce najnowszego wydania „Vivy”. Podczas wywiadu wreszcie wypowiedziała się na temat ciąży i… zdarzenia, przez które mogła stracić życie !

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Ania i Robert Lewandowscy (31 l.) starają się o drugie dziecko. Para ma już dwuletnią córeczkę i nie ukrywa, że chcieliby, aby miała rodzeństwo.

Fani na wielu zdjęciach dopatrzyli się już u trenerki ciążowego brzuszka, ale wszystko wskazuje na to, że jednak gwiazda nie jest w stanie błogosławionym. Na łamach najnowszego wydania „Vivy” zdradziła kilka historii z życia, o których nigdy wcześniej nie wspominała.

Podczas rozmowy żona piłkarza wyznała, że razem z mężem marzą o powiększeniu rodziny, ale póki co muszą z tym poczekać, gdyż mają zbyt dużo zobowiązań zawodowych. Ich praca to nieustanne „życie na walizkach”.

Rozmawiając o ciąży, Lewandowską wzięło na wspomnienia. Powiedziała, że czas ciąży był dla niej magiczny, lecz niestety poród wiązał się z traumatycznym przeżyciem. Lewandowska podczas porodu mogła nawet stracić życie!

„Potem miałam też bardzo trudny poród, jeszcze trochę, a mogłabym odejść z tego świata. To też mi pokazało, że jestem mocna, że nie ma rzeczy niemożliwych i trzeba się cieszyć każdą chwilą” – wyznała Ania.

Nic dziwnego, że po takich przejściach z dystansem podchodzi do decyzji o powiększeniu rodziny. Gwiazda uchyliła także rąbka tajemnicy na temat Klary. Córeczka tatusia jest podobno bardzo kontaktowa i odważna.

„Wiem, że przy drugim dziecku brzuch może być większy, kilogramów może być więcej, odpoczynku mniej. Jestem na to przygotowana. Ale Klara bardzo lubi dzieci i to jest fajny widok, kiedy podchodzi do maluszków i mówi: ‚O! dzidzia’ – zdradziła trenerka.

Lewandowska potwierdziła również, że zamierza zacząć robić karierę poza granicami Polski. Podjęła już w tym kierunku pierwsze kroki, jak chociażby przetłumaczenie swojej książki na język niemiecki.

źródło: pomponik.pl