Anna Lewandowska skrywa wiele sekretów. Jeden z nich został właśnie ujawniony. Koterski ujawnił zaskakującą prawdę o dzieciństwie Lewandowskiej

Anna Lewandowska utraciła jeden z największych sekretów swojego dzieciństwa. Trenerka fitness jest na ustach całego świata show-biznesu, przez tajemnicę, jaka ujrzała światło dzienne. Autorem przecieku informacji o najmłodszych latach żony Roberta Lewandowskiego został w dość niespodziewany sposób Misiek Koterski.

Anna Lewandowska nigdy nie wspominała o bardzo ciekawym fakcie ze swojego dzieciństwa. Trenerka fitness, która ostatnimi czasy odbierała nagrodę See Blogers 2019 w kategorii „Osoba Publiczna Działająca w Sieci.”, została zaskoczona przez Miśka Koterskiego. Na gali przypadkiem ujawnił największy sekret z jej przeszłości. Takiego zbiegu okoliczności nikt nie mógł się spodziewać.

Anna Lewandowska skrywa wiele sekretów. Jeden z nich został właśnie ujawniony
Lewandowska jest jedną z tych osób, która mimo wysokiej pozycji w krajowym show-biznesie, stara się za wszelką cenę walczyć o prywatność swoją oraz najbliższych. Mimo że wiemy praktycznie wszystko o karierze gwiazdy i jej poznaniu napastnika Bayernu Monachium – Roberta Lewandowskiego, to jej dzieciństwo jest dość dużą tajemnicą, której gwiazda nie chce zbytnio odkrywać w mediach.

Mimo usilnych starań gwiazdy fitnessu, aby utrzymać tajemnicę swojej młodości, na jej przeszkodzie stanął Misiek Koterski, który wyznał, że nie dość, że poznał żonę Roberta Lewandowskiego w młodości, to jeszcze się w niej podkochiwał i – jak sam powiedział – „od najmłodszych lat miał pociąg do pięknych kobiet”.

– Dzisiaj mi przypomniała, że zawsze siadała mi na kolanach, jak byliśmy dziećmi, nie wiem, czy to znaczy, że jestem już taki stary, czy zawsze miałem pociąg do pięknych kobiet. Gratuluje nagrody – napisał Koterski na swoich social mediach.

Lewandowska jest z siebie dumna
Mimo że Koterski ujawnił wielki sekret gwiazdy polskiego show-biznesu, to Lewandowska nie miała mu tego za złe – spędziła wiele czasu na rozmowach i żartach z kolegą z dzieciństwa. Sama też cieszyła się ze zdobycia nagrody See Blogers 2019 i podziękowała za to wyróżnienie swoim fanom.

– Z całą pewnością otrzymana nagroda to dodatkowe skrzydła dlatego obiecuję, że będę pracować ze wszystkich sił, aby coraz więcej osób mogło cieszyć się swoim zdrowiem, szczęściem i kondycją. To ważne, aby dokonywać wyłącznie zdrowych wyborów. – napisała żona Lewandowskiego na instagramie

źródło: pikio.pl