Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z Klarą. Ta fotografia jest wyjątkowa

Anna Lewandowska (30 l.) od dwóch lat jest szczęśliwą mamą Klary. Często w mediach społecznościowych publikuje zdjęcia z córką. Natomiast najnowsza fotografia jest wyjątkowa, bowiem widać na niej dziewczynkę w niemal pełnej krasie!

W maju Lewandowscy świętowali drugie urodziny Klary. „Nie wyobrażamy sobie życia bez naszej małej iskierki. Dwa latka … pięknego i bezwarunkowego szczęścia i miłości! Tak bardzo kocham!” – pisała na Instagramie Anna, a wtórował jej Robert. „Nasza największa miłość” – oświadczył obok zdjęcia z przyjęcia urodzinowego córki.

Na profilach w mediach społecznościowych pary dość często pojawiają się zdjęcia z Klarą. Do tej pory dziewczynka pokazywana była jedynie od tyłu, nie było widać jej twarzy. Aż do teraz! Ania opublikowała właśnie najnowsze zdjęcia z córeczką, na którym 2-latka prezentuje się w niemal całej okazałości.

„Motywator! Uwielbiam te chwile, kiedy Klarcia mnie naśladuje podczas treningu. Przyznajcie się, macie takie osoby wokół siebie, które zmotywują Was w razie kryzysu do treningu?” – możemy wyczytać we wpisie.

https://www.instagram.com/p/BzquVdGoh2U/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BzP74OHoc4A/?utm_source=ig_embed

źródło: pomponik.pl