Anna Lewandowska pokazała się w zachwycającej sukience. Nie zgadniesz, ile kosztowała!

Dla ponad dwóch milionów obserwujących, Anna Lewandowska jest wzorem do naśladowania. Żona reprezentanta Polski i trenerka fitness prezentuje się w przeróżnych kreacjach – również tych, na które stać wszystkie obserwujące ją fanki. Tym razem zaprezentowała się w oszałamiającej sukience w pawie piórka. Wiemy, ile kosztowała!

Anna Lewandowska pokazuje się na różnych galach i zdjęciach publikowanych na Instagramie w szerokiej gamie strojów. Jednym razem ma na sobie ubranie warte tyle, co średniej klasy, używany samochód, innym razem kreację, na którą spokojnie stać większość fanek.

Trenerka fitness tym razem zaprezentowała się boso w pięknej sukni w pawie piórka, którzy pisali o swoich zachwytach w komentarzach. – Promieniejesz, Aniu! W tej sukience jeszcze bardziej niż zwykle – pisała jedna z fanek Lewandowskiej. – Jaka cudowna sukienka! Ania to taki kolorowy ptak który codziennie inspiruje – dodawała inna.

– Czasem nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo w dzisiejszych czasach pędzimy i gubimy po drodze ważne momenty. Życie jest ulotne jak wiatr. Łapmy chwile, czerpmy z niego pełnymi garściami, zatrzymujmy obrazy i cieszmy się każdym nowym dniem – napisała w opisie zdjęcia Lewandowska.

https://www.instagram.com/p/ByDW9xaIlin/?utm_source=ig_embed

Co ciekawe, sukienka wcale nie kosztuje dużo. Jak informuje Kozaczek.pl, olśniewające wdzianie można kupić w sieciowym sklepie i w promocyjnej cenie można dopaść to za niecałe 140 złotych. Z całą pewnością po tej wiadomości, wiele z nich od razu wybierze się do sklepu, by wzbogacić o nią swoją szafę.
źródło: sport.se.pl