Anna Lewandowska przyzwyczaiła swoich fanów, że pomysłów jej nie brak. Żona kapitana reprezentacji Polski ma na koncie już mnóstwo inicjatyw, które związane są ze zdrowym trybem życia, a przede wszystkim sposobem żywienia oraz ćwiczeniami. Lewandowska wychodzi teraz na przeciw oczekiwaniom młodych matek. Na rynku pojawi się niebawem jej druga książka.

Jeśli określimy Lewandowską mianem bizneswoman, to raczej mocno się nie pomylimy. Żona napastnika Bayernu Monachium świetnie poczyna sobie w świecie biznesu. Na swoim koncie ma sukcesy związane przede wszystkim z prowadzeniem zdrowego trybu życia. Jej przepisy na niektóre dania wykorzystywane są przez liczne grono fanek, a wszystko po to, aby utrzymać wyśmienitą sylwetkę.

W wielu sklepach możemy kupić produkty firmowane jest nazwiskiem. Niedawno Lewandowska otworzyła również punkty, gdzie można skosztować dania przygotowane według jej przepisów. Trenerka fitness niedawno przyznała, że zdrowe sposoby żywienia próbuje wpoić swojej córce, Klarze, już od małego. – To nie zawsze jest łatwe. Jeśli jemy w restauracji, a Klara widzi, że inne dziecko dostaje chleb, ona również chce kromkę. Oczywiście może jeść pizzę, ale bez glutenu. I zamiast lodów, jest sorbet. Zawsze staram się wybrać coś zdrowszego – wyznała Lewandowska w rozmowie z niemieckim magazynem „Gala”.

Wiele wskazuje na to, że niebawem inne młode mamy będą mogły dowiedzieć się, jak odpowiednio odżywiać swoje pociechy. Lewandowska w opublikowanym poście na Instagramie zdradziła, że pracuje nad kolejną książką. Wcześniej napisała m.in. „Poradnik zdrowej mamy”, „Diet&Training by Ann”, „Żyj zdrowo i aktywnie”. Żona kapitana reprezentacji Polski zdradziła, że w najnowszej pozycji znajdą się przepisy dla dzieci.

– Miała być niespodzianka i jest! Książka Przez cały ostatni rok intensywnie nad nią pracuję (pisałam, gotowałam, eksperymentowałam, testowałam, angażowałam do tego rodzinę i przyjaciół – spokojnie wszyscy żyją i mają się baaardzo dobrze!) I voila! Udało się! Nowa książka! Tym razem z przepisami dla DZIECI – GOTUJ Z BABY BY ANN. Mnóstwo sprawdzonych, zdrowych i pysznych przepisów dla najmłodszych, a także cenne wskazówki kiedy, jaki pokarm wprowadzać – w pigułce – czytamy na Instagramie. Informacja ta wzbudziła mnóstwo reakcji. Znaczna część fanek była zachwycona tą wiadomością.

https://www.instagram.com/p/ByPyGCZItEo/?utm_source=ig_embed

źródło:sport.se.pl