Anna Karczmarczyk: tajemniczy ślub młodej aktorki z Pascalem Litwinem

Choć Anna Karczmarczyk, podobnie jak Dominika Gwit postanowiła wziąć ślub w zupełnej tajemnicy, to informacja o uroczystości przedostała się do mediów za sprawą przyjaciół aktorki. Najpierw Stefano Terrazzino na swoim Instagramie opublikował zdjęcie wielkiego, podświetlanego napisu „MIŁOŚĆ”, a teraz koleżanki

Karczmarczyk pokazały zdjęcie z wesela, gdzie widać aktorkę w sukni ślubnej.
Anna Karczmarczyk postanowiła zachować swój ślub ze swoim partnerem Pascalem Litwinem w tajemnicy. W mediach niewiele jest informacji na temat niedawnej uroczystości młodej pary. O pojedynczych szczegółach wiadomo jedynie z mediów społecznościowych. Po tym, gdy Stefano Terrazzino na Instagramie opublikował zdjęcie napisu „MIŁOŚĆ”, teraz jedna z koleżanek aktorki pokazała jak wygląda panna młoda. Na Instagramie mogliśmy zobaczyć Annę Karczmarczyk w towarzystwie weselnych gości, w białej, odsłaniającej ramiona kreacji.

Anna Karczmarczyk jest zwyciężczynią 5. edycji programu „Taniec z Gwiazdami” w Polsacie. Zadebiutowała na ekranie w 2003 roku występem w „Na Wspólnej”. Zagrała w takich serialach jak „Ucho prezesa” czy „Ojciec Mateusz”. Głośno zrobiło się o niej po roli w „Galeriankach” Katarzyny Rosłaniec. Obecnie możemy ją oglądać w serialu „Za marzenia”.