Anna Kalczyńska mówi szczerze o mamie: „Gdy była zołzą, wredną synową to spotykała się na ulicy z aktami pretensji, rozczarowania”

Dziś w szkołach w całej Polsce wybrzmiał pierwszy dzwonek, ogłaszając 5 milionom uczniów, że rozpoczął się nowy rok szkolny. Wśród nich jest córka Marty Kaczyńskiej (39 l.) – Martynka (12 l.). Dziewczynka uczy się w tej samej szkole, co synowie Jarosława Bieniuka (40 l.) i Anny Przybylskiej (+ 35 l.).

Prywatna polsko-amerykańska szkoła w Gdyni słynie z wysokiego poziomu nauczania i… wysokich czesnych. Miesięczna opłata za jednego ucznia wynosi aż 1750 zł! Za 10-miesięczny rok szkolny trzeba więc zapłacić 17,5 tys. zł!

Dziś rano dumna Marta odprowadziła swą latorośl na rozpoczęcie roku. Martynce w tym ważnym dniu towarzyszyła jednak nie tylko mama, ale i mały braciszek Stasiu (1 l.), zjawił się też ojciec dziewczynki Marcin Dubieniecki (39 l.).

Ale nie były to jedyne znane osoby, które celebrowały w tej prestiżowej szkole początek roku. Nasz fotograf zauważył tam także byłego piłkarza Jarosława Bieniuka, który zaprowadził do szkoły synów Szymona (13 l.) oraz Janka (8 l.).

Anna Kalczyńska to córka znanej i lubianej Haliny Rowickiej

Anna Kalczyńska wspomina czasy, gdy jej mama grała w serialu „Dom”

Tej sceny z mamą Anna Kalczyńska nigdy nie zapomni

Anna Kalczyńska z Haliną Rowicką na czerwonym dywaniu w marcu br.

 

źródło: fakt.pl