Aneta Piotrowska przed laty była jedną z najpopularniejszych tancerek w „Tańcu z gwiazdami”. Rozgłos przyniósł jej także romans z Rafałem Mroczkiem. Od paru lat trudno ją jednak uświadczyć w mediach. Co się z nią stało?

Przez „Taniec z gwiazdami” przewinęła się nie tylko masa celebrytów, ale i tancerzy. Dziś o wielu z nich mało kto pamięta. Zaskakujące są losy Anety Piotrowskiej, która miała spore szanse, by w show-biznesie zaistnieć na dłużej.

W końcu udało jej się wyróżnić, a to dzięki rozkochaniu w sobie jednego z braci Mroczek.

Bliźniacy w „M jak miłość” byli wówczas bardzo popularni. Rafał i Aneta poznali się w 3. edycji show, która odbyła się w 2006 roku.

Szło im tak dobrze, że ostatecznie to oni wygrali Kryształową Kulę. Ich związek jednak nie przetrwał próby czasu.

Aneta początkowo próbowała utrzymać się w show-biznesi. Pomóc miała m.in. naga sesja dla magazynu dla panów. Nic z tego.

Dziś o Piotrowskiej prawie nikt nie pamięta. Co się z nią stało?

Okazuje się, że tancerka kilka lat temu wyjechała z Polski. Mieszkała m.in. w Dubaju. Jakiś czas temu wróciła jednak do kraju.

Za zarobione pieniądze otworzyła w Gdańsku własne studio tańca i fitness.

„Pomysł zrodził się we mnie po urodzeniu córki, gdy walczyłam z kilogramami, ale przede wszystkim wiąże się z tęsknotą za tańcem i sceną” – wyznała w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”.

32-latka nieźle się też zmieniła. Czyżby to słynna dieta dieta Sablewskiej zmieniająca rysy twarzy i powiększająca usta?

Jak wam się podoba?

https://www.instagram.com/p/BwuRXEpBDye/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bv4e2KEBNac/?utm_source=ig_embed

źródło:pomponik.pl