Zofia Zborowska (32 l.) i Andrzej Wrona (30 l.) są już po ślubie. Jednak w tym ważnym dla nich dniu nie tylko oni byli w centrum uwagi. Show skradł… piesek pary! Wieśka miała na sobie… ślubną kreację!

To się nazywa błyskawiczna akcja! Zofia i Andrzej poznali się zaledwie w sierpniu zeszłego roku, a już w maju zaręczyli się. I mimo że córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej zapewniała, że do ślubu jej się nie spieszy, rzeczywistość okazała się inna.

Po roku znajomości ona i siatkarz pobrali się! Spekulowano, że uroczystość odbędzie się 17 sierpnia, lecz para wyprzedziła media i wzięła ślub kilka dni wcześniej, w miniony wtorek. A jako że oboje są bardzo aktywni na Instagramie, to na ich profilach nie mogło zabraknąć wspólnej małżeńskiej fotki.

Na zdjęciu zadowoleni świeżo upieczeni małżonkowie prezentują ślubne obrączki. Andrzej wystąpił w gustownym garniturze, a Zofia w sukience projektu Łukasza Jemioła.

Podczas ceremonii nie tylko państwo młodzi byli w centrum uwagi. Całe show skradła Wieśka, suczka pary. Ona – podobnie jak panna młoda – miała na sobie… białą kreację!

Wieśka to piesek adoptowany ze schroniska. Jest oczkiem w głowie nie tylko Zofii, ale i Andrzeja. Nie mogło jej zatem zabraknąć na weselu i była jednym z najważniejszych gości. Zborowska znana jest z miłości do zwierząt, dlatego nie dziwi fakt, że wraz z mężem poprosili weselników, by zamiast kwiatów przynieśli karmę dla psów ze schroniska.

Pochwalamy taki gest!

źródło: pomponik.pl