Alicja Janosz pokazała się po długiej przerwie. Tak dziś wygląda zwyciężczyni pierwszego „Idola”

W czerwcu mija 17 lat od zwycięstwa Alicji Janosz w pierwszej polskiej edycji programu „Idol”. Artystce nie udało się jednak zrobić takiej kariery jak chociażby Monice Brodce czy Krzysztofowi Zalewskiemu. Jesteście ciekawi, jak Alicja Janosz wygląda dzisiaj? Zobaczcie zdjęcia!

Alicja Janosz w 2019: tak dziś wygląda gwiazda Idola
Pierwsza edycja „Idola” w naszym kraju była wielkim hitem. Nic dziwnego, bowiem nigdy wcześniej polska telewizja nie miała swojego własnego talent show. Miliony telewidzów śledziło zmagania uczestników.


W wielkim finale, który odbył się w czerwcu 2002 roku, spotkali się Ewelina Flinta, Szymon Wydra i Alicja Janosz. 17-letnia wokalistka zaśpiewała hitowe „One Day in Your Life” Anastacii i wygrała cały program.


Debiutancki krążek „Ala Janosz” dotarł do trzeciego miejsca polskiej listy bestsellerów płytowych. Niestety, kolejne lata przyniosły duży spadek popularności piosenkarki. Janosz nagrała utwór na ścieżkę dźwiękową do „Księgi Dżungli 2”, próbowała dostać się do Konkursu Piosenki Eurowizji w 2004 roku i zdecydowała się na pseudonim sceniczny „Alex”. Nie przyniosło to jednak rezultatów.

Później Alicja Janosz zniknęła ze świata muzyki na wiele lat. Rozwiązała kontrakt z wytwórnią muzyczną, nawiązała współpracę z zespołem HooDoo Band, wyszła za mąż i wydała drugi album. W 2016 roku pojawiło się jej kolejne wydawnictwo „RetroNowa”. Płyta została dobrze przyjęta w środowisku muzycznym, a artystkę chwalono za interesujące połączenie popu i dźwięków retro.

4 czerwca Alicja Janosz skończyła 34 lata. Jesteście ciekawi, jak dzisiaj wygląda zwyciężczyni „Idola”? Zajrzyjcie w galerię ze zdjęciami Alicji Janosz.

źródło: radiozet.pl