Sławomir Cenckiewicz podzielił się w sieci prawdziwą perełką! Na swoim koncie na Facebooku opublikował życzenia urodzinowe, które 18 czerwca 1991 roku Lech Wałęsa wysłał braciom Kaczyńskim. „Jest więc dla mnie dużą przyjemnością, że w dniu waszych urodzin mogę wam życzyć wszystkiego dobrego” – czytamy w liście.

Jarosław Kaczyński i Lech Wałęsa nie zawsze pałali do siebie niechęcią. Jako przykład może tu służyć list, który były lider „Solidarności” wysłał w 1991 roku. W korespondencji składał gorące życzenia urodzinowe Lechowi i Jarosławowi Kaczyńskim. Pisze też, że ich „lubi i szanuje”.

„Drogi Jarku, Drogi Leszku” – od takich słów rozpoczyna się list. „Jesteście nie tylko bliscy ciałem, ale także w politycznej działalności, którą zaczynaliście w tak przecież młodym wieku, kradnąc księżyc przed kilkudziesięcioma laty” – podkreślił Wałęsa.

List Wałęsy do braci Kaczyńskich

„Nadszedł moment na życzenia od osób, które was szczerze cenią i lubią, na dobre i złe. Jest więc dla mnie dużą przyjemnością, że w dniu waszych urodzin mogę wam życzyć wszystkiego dobrego” – czytamy dalej.

„Tych sukcesów, które są – mam nadzieję – wspaniałymi sukcesami dla Polski, a także wierzę, że tak jak dotąd będziecie pracować dla Prezydenta Rzeczpospolitej i kraju” – tymi słowami Wałęsa zakończy swój list.

Pod listem Lech Wałęsa złożył swój autograf, tyle że… „do góry nogami”.

„Jest więc dla mnie dużą przyjemnością, że w dniu waszych urodzin mogę wam życzyć wszystkiego dobrego” – pisał w 1991 roku Lech Wałęsa do braci Kaczyńskich

źródło: fakt.pl