Marta Glik, 7 marca 2019 roku została drugi raz mamą. Żona piłkarza od razu pochwaliła się zdjęciem maleństwa i nie ma zamiaru ukrywać jego twarzy. Fanki są zachwycone nowymi fotografiami dziewczynki.

Marta Glik /Paweł Wrzecion /MWMedia

Marta i Kamil Glikowie są już rodzicami 6-letniej Viktorii, a teraz do ich rodziny dołączyła kolejna córeczka, której imienia świeżo upieczeni rodzice jeszcze nie zdradzili.

Maleństwo ma niecały tydzień i w końcu Marta wraz z dzieckiem mogła opuścić szpital w Monako.

Z tej okazji na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z położną, która opiekowała się nią podczas ciąży i porodu.

We wpisie podziękowała kobiecie za opiekę, ale to nie to zwróciło uwagę internautów, a córeczka, którą na zdjęciu trzyma na rękach. Od razu została okrzyknięta „kruszynką”, bo faktycznie dziecko jest dość drobne.

Marta wygląda na naprawdę szczęśliwą i nie ma co się dziwić. Przypomnijmy, że w jednym z wywiadów wyznała, że długo razem z Kamilem starali się o swoje pociechy.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Kobieta Anioł 🙏🏻 Miałam szczęście ze poznałam tak wspaniałą położną ! Dziękuje za wszystko z całego serca 🙏🏻❤️ @poloznawnicei

Публикация от Marta Glik (@martaglik)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Nasza Księżniczka już z nami 💖🤱🏼Kocham ❤️ @kamilglik25

Публикация от Marta Glik (@martaglik)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Dzien kobiet z moimi kobietami👨‍👩‍👧‍👧🌷💫

Публикация от Kamil Glik (@kamilglik25)

Żródło www.pomponik.pl