Aktorka z „Na Wspólnej” zdradziła wszystkim swoją pomyłkę. Internauci byli jednocześnie rozbawieni i zażenowani

Gwiazda „Na Wspólnej” nagle zdała sobie sprawę ze swojej rażącej niewiedzy. Okazało się, że ma ogromne braki w edukacji. Z popełnionego ostatnio błędu sama śmiała się na Instagramie. Internauci byli jednocześnie rozbawieni i zażenowani.

Aktorka z „Na Wspólnej” zdradziła wszystkim swoją pomyłkę. Internauci byli zaskoczeni, bowiem gwiazda nie wiedziała czegoś, co dla większości jest oczywiste odkąd skończyli gimnazjum. Z powodu błędu jej samej było bardzo głupio. Internauci śmieją się dzisiaj i gorzko komentują jej kosztowny błąd – „lepiej późno niż wcale”

Gwiazda „Na Wspólnej” z powodu swojej wpadki nie pojechała na wymarzone wakacje

Grażyna Wolszczak wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że uwielbia podróże – w szczególności do ciepłych krajów. Nic dziwnego – kto z nas nie lubi opalać się na plaży i kąpać w ciepłym morzu? Aktorce taka okazja spędzenia urlopu za granicą przydarzyła się, ale niestety nie może z niej skorzystać. Nie pojedzie do Tunezji, bo zapomniała przedłużyć ważność swojego paszportu. Z tego powodu musiała zrezygnować z wycieczki, w którą, jak podaje „Pudelek”, mogła wyruszyć zupełnie za darmo. Ponoć miał to być prezent od jednego z biur podróży.

– Oślica nie jedzie do Tunezji – napisała wyraźnie zła na siebie aktorka.

Następnie gwiazda „Na wspólnej” przestrzegła swoich fanów, aby w przyszłości nie popełnili jej błędu.

– Sprawdź paszport przed wakacjami! Teraz latamy wszędzie na dowód osobisty… No właśnie nie wszędzie… – zdała sobie sprawę zasmucona Grażyna Wolszczak.

W tej sytuacji pozostało jej tylko odwołać lot, a także miejsce na wycieczce, w której ostatecznie nie mogła uczestniczyć.

Internauci byli rozbawieni roztargnieniem gwiazdy. Niektórzy podzielili się także własnymi historiami.

– Typowa „Grażyna” na wakacjach – śmieje się internauta.

– Ja już miałam dwie takie wtopy. I to dwa razy Turcja – dzieli się równie zasmucona użytkowniczka Instagrama.

– U mnie to samo, dlatego zawsze od teraz staram się sprawdzać ważność paszportu – nawet, jak nigdzie nie wyjeżdżam – stwierdza ktoś inny.

źródło: pikio.pl