Agnieszka Woźniak-Starak niechętnie spotyka się z ludźmi. Cierpi w samotności?

Od miesiąca Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) przeżywa ciężkie chwile. Po śmierci ukochanego męża Piotra (†39 l.) jej świat runął jak domek z kart. Choć wspierają ją rodzina i przyjaciele, nie potrafi wrócić do rzeczywistości sprzed tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno. Cierpi w samotności, otaczając się ukochanymi psami.

Cała rodzina Woźniaków-Staraków jest pogrążona w żałobie. Rodzice Piotra, Anna i Jerzy, uciekli przed wspomnieniami z Polski i zaszyli się na Sycylii. Ale Agnieszka nie została sama. Może liczyć na rodziców i wiernych przyjaciół. Zaszyła się w domu, gdzie uśmiech na twarzy przywracają jej ukochane psy.

Agnieszka niechętnie spotyka się z ludźmi. Zrezygnowała nawet z prowadzenia kolejnej edycji programu „Big Brother”. Gwiazda nie jest w stanie stanąć przed kamerą, kiedy jej serce krwawi. Niedawno jednak przerwała milczenie i przypomniała o swoim istnieniu w sieci, dołączając do wpisu zdjęcie krzewu magnolii. W ten sposób postanowiła podziękować wszystkim za wsparcie. – Dostałam piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotr- ka, nie dam rady. Nie wiem, czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama – napisała na Instagramie.

źródło: se.pl