Agnieszka Woźniak-Starak na zdjęciu sprzed lat. Stare zdjęcia robią wrażenie

Mateusz Szymkowiak pokazał zdjęcie Agnieszki Woźniak-Starak z 2006 roku, które jest najlepszym dowodem na to, że gwiazda przeszła niebywałą metamorfozę. Z wiekiem stała się poważniejsza i zaczęła bardziej dbać o swój wizerunek, który teraz na opinię nieskazitelnego.

Agnieszka Woźniak-Starak obecnie zalicza się do czołówki najbardziej stylowych gwiazd polskiego show-biznesu. Żona syna miliarderki zazwyczaj prezentuje się nienagannie, choć nie zawsze wyglądała jak milion dolarów. Gwiazda na początku swojej kariery telewizyjnej miała słabość do ubierania się pod kolor, tandetnych kreacji z krynoliny, sztucznej biżuterii i dodatków, które dzisiaj są synonimem kiczu i obciachu. Najlepszym tego dowodem jest zdjęcie jakie na swoim profilu na Instagramie opublikował Mateusz Szymkowiak.

Dziennikarz TVP zamieścił fotografię z 2006 roku, kiedy to przyjechał do TVP, by jako widz uczestniczyć w preselekcjach do Eurowizji w Atenach. Mateusz za kulisami dorwał Agnieszkę, która prowadziła koncert finałowy. 13 lat temu ówczesna gwiazda TVP nie wyglądała tak pięknie jak teraz. Lat dodawały jej fryzura, makijaż i strój. Szczególną uwagę przyciąga sznur niebieskich plastikowych pereł.

Jakoś tak przez te 13 lat trochę się zmieniliśmy – napisał Szymkowiak w opisie dołączonym do fotografii.


źródło:jastrzabpost.pl