Agnieszka Woźniak-Starak już niedługo pojawi się publicznie. Uczci pamięć Piotra

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno opublikowała w mediach społecznościowych pierwszy wpis od czasu tragedii, która wydarzyła się na Mazurach, gdy zginął Piotr Woźniak-Starak. Teraz chce uczcić pamięć męża.

Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć Piotra Woźniaka-Staraka

Niedawno Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy od śmierci swojego męża opublikowała długi i wzruszający wpis na Instagramie. „Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję” – napisała.

Agnieszka Woźniak-Starak pojawi się na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Teraz Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy od pogrzebu męża wystąpi publicznie. Dziennikarka pojawi się na premierze filmu „Ukryta gra” Piotra Woźniaka-Staraka. „Chęć obecności zgłosiło aż 60 osób związanych z produkcją lub producentem. Swój udział zapowiedziała także Agnieszka Woźniak-Starak – powiedziała „Fleszowi” Magdalena Jacoń, rzeczniczka prasowa festiwalu filmowego w Gdyni.

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z soboty (17.08.2019) na niedzielę na jeziorze Kisajno. 18 sierpnia rozpoczęto poszukiwania producenta. 3 dni później jego ciało odnaleźli płetwonurkowie. Po śmierci producenta media społecznościowe zalały pełne żalu wpisy – autorstwa jego znajomych i przyjaciół. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbył się w miejscowości Fuleda na Mazurach. W czwartek, 29 sierpnia miała miejsce msza żałobna, a urna z prochami została złożona do grobu dzień później.

źródło: kobieta.wp.pl