Agnieszka Kaczorowska nie wytrzymała i pokazała, jakie komentarze otrzymuje. Ktoś grozi jej córce.

Kilka tygodni temu Agnieszka Kaczorowska powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Córeczka aktorki i Macieja Peli już stała się gwiazdą telewizji i wraz z rodzicami wystąpiła w śniadaniówce. Celebrytka tuż po tym, jak zaszła w ciążę, postanowiła zrobić z tego biznes. Jej profil na Instagramie to była jedna wielka reklama produktów dla kobiet w ciąży i dla niemowląt. Do tego doszedł kanał na YouTubie o rodzicielstwie, gdzie pojawiały się wywiady z ekspertami.

Ostatnio Kaczorowska w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o porodzie i pierwszych dniach w roli matki. Aktorka raczej nie będzie ukrywała dziecka przed światem zewnętrznym. To niestety sprawia, że niektórzy pozbywają się hamulców i poddają Agnieszkę nieustannej ocenie, a nawet hejtują

W końcu Kaczorowska zdecydowała się poprosić fanów o pomoc. Na Instastory pokazała okropne, hejterskie komentarze dotyczące swojej córeczki.

„Twój bachor martwy, jak nie zdradzisz imienia” – napisała osoba z fake’owego konta.

Agnieszka w końcu zaapelowała.

„Bardzo was proszę o zgłaszanie profilu. To ostatnio nagminne i jesteśmy przekonani, że to jedna i ta sama osoba zakładająca różne profile, dlatego idziemy na policję” – napisała.

źródło: gwiazdy.wp.pl