Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak kłócą się. Сo się stało?

Agnieszka Szulim Badziak Woźniak-Starak (41 l.) pożaliła się, że jej małżonek nie podziela jej fascynacji zdrowym żywieniem…

Związek prezenterki i syna miliarderów od początku budził ogromne emocje. Początkowo nikt nie wierzył, że to coś poważnego.

Skończyło się jednak ślubem w romantycznej Wenecji. Od tamtej pory Aga i Piotr wiodą spokojne małżeńskie życie, choć może nie do końca…

Okazuje się bowiem, że gwiazda i milioner nie mogą się dogadać w kwestii diety.

Szulim stała się bowiem miłośniczką zdrowego stylu życia. Gwiazda je tylko dietetyczne i specjalnie wyselekcjonowane produkty. Przeszła też na wegetarianizm.

„Jestem na diecie pudełkowej, przygotowywanej specjalnie dla mnie. W tej diecie nie liczę sama kalorii. Najważniejsze, żeby nie było w niej mięsa, a przy tym pojawiało się dużo dobrych składników odżywczych” – chwali się w „Fakcie” Szulim.

Aga niemal całkowicie zrezygnowała też z alkoholu i słodyczy.

„Pozwalam sobie tylko na czerwone wino, bo ma dużo antyoksydantów. A coś słodkiego zjadam tylko w niedzielę, gdy pracuję przy ‚Big Brotherze’. Naprawdę mam bzika na punkcie zdrowego jedzenia” – przekonuje.

I tutaj pojawia się problem, bowiem Piotrek nie podziela jej fascynacji zdrowym style życia i nawet nie chce słyszeć o przejściu na jakąkolwiek dietę! Szulim postanowiła więc pożalić się na niego w tabloidzie…

„Staram się nie mówić przy nim o jego jedzeniu i o mojej diecie, bo wiem, że go to męczy. Nie ukrywam, że Piotrek i ja jemy trochę inaczej” – ubolewa.

Myślicie, że żale w brukowcu przekonają Staraka do zmiany diety?

źródło: pomponik.pl