Agnieszka Chylińska wiele razy podkreślała, że do domu nie wpuszcza kamer, a sama niechętnie dzieli się szczegółami dotyczącymi swojej rodziny. Tym razem jednak postanowiła zrobić wyjątek. Nagranie, na którym widzimy 6-letnią córkę piosenkarki śpiewającą z mamą, stało się hitem internetu.

Agnieszka Chylińska od lat jest kultową postacią polskiego show-biznesu. Ukształtowała polską muzykę rockową, a teraz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd telewizji. Mimo rozgłosu i niesłabnącego zainteresowania mediów, celebrytka jednak przestrzega swoich zasad i bardzo niechętnie mówi coś o swojej rodzinie. Teraz jednak zdarzył się niesamowity wyjątek.

Sława gwiazdy nie przekłada się na jej chęci do dzielenia się szczegółami z życia rodzinnego. Chylińska stroni od medialnego szumu wokół jej bliskich. Starannie dzieli życie na to rodzinne i skoncentrowane wokół działalności artystycznej.

W jednym z ostatnich filmików, które wypuściła na Facebooku, postanowiła jednak zrobić małe odstępstwo od tej zasady. W zapowiedzi wideo jej trasy koncertowej pojawiła się jej 6-letnia córka, Krystyna.

– Wyjeżdżam na wiosenne koncerty i zależy mi na tym, byś nauczyła się nowej piosenki – powiedziała Agnieszka Chylińska czekając, aż córeczka zacznie śpiewać.

Przy pomocy mamy w tonacji obie zaśpiewały utwór stanowiący zapowiedź trasy koncertowej Chylińskiej. Kreatywny pomysł spotkał się z ogromnym zainteresowaniem fanów. Filmik z 1 lutego obejrzało w sieci już ponad 1,84 miliona widzów!

Promocja płyty „Pink Punk” okazała się strzałem w dziesiątkę. I pomyśleć, że wystarczyło do tego „zatrudnić” córeczkę, która śpiewająco odczyta listę miast, w których będzie koncertowała mama.

Gwiazda niestety ostatecznie nie zdecydowała się na pokazanie córki przed kamerami. W tle widzimy jedynie pokój dziecięcy. Wszystko wskazuje, że chroniąca bliskich przed kamerami i obiektywami paparazzich Chylińska nie zamierza rezygnować ze swoich zasad. Fanom pozostaje pocieszyć się głosem córki Chylińskiej, dobiegającym z nagrania…

Fani mają mieszane odczucia co do zaangażowania dziecka w projekt muzyczny gwiazdy. Większość docenia inspirację mamy-piosenkarki. Niektórzy doceniają też dziecięcy świat, które rodzice stworzyli małej Krysi.

– Naklejki na meblach, super. Widać, że dziecko szczęśliwe. A nie pogoń za modą. To jest zwyczajny dom, gdzie człowiek się czuje jak w domu – napisała jedna z fanek.

Artystka ma trójkę dzieci: Ryszarda, Esterę oraz Krystynę, a jej mężem jest grafik Marek. Mimo licznych wizyt w telewizji, również w programach rozrywkowych, artystka nigdy nie wyjawiła szczegółów o swojej gromadce.

źródło: pikio.pl