Agata Duda znowu oczarowała Amerykanów. Pierwsza dama w ubraniu z sieciówki. Można je kupić za…

Agata Duda towarzyszy obecnie mężowi podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych. Polska pierwsza dama od samego początku zachwyca swoimi stylizacjami. Udało jej się dorównać elegancją Melanii Trump, a podczas spotkania w Dolinie Krzemowej znowu oczarowała Amerykanów. Teraz okazuje się, że ten kostium może mieć każdy z nas, dostępny jest bowiem w popularne sieciówce.

Agata Duda przebywa obecnie wraz ze swoim mężem w Stanach Zjednoczonych, Andrzej Duda został bowiem zaproszony przez Donalda Trumpa w celu omówienia pewnych ważnych spraw dotyczących współpracy Polaków i Amerykanów. Polska para prezydencka odwiedziła wczoraj Dolinę Krzemową, a Agata Duda znowu zachwyciła wszystkich swoją elegancką stylizacją.

Agata Duda zachwyca Amerykanów
Agata Duda słynie z poczucia stylu i z tego, że potrafi swoim strojem godnie reprezentować swojego męża i jednocześnie Polskę podczas różnego rodzaju uroczystości. Pierwsze damy zawsze prezentować się muszą nienagannie, a taką umiejętność żona Andrzeja Dudy udowodniła również podczas wizyty w USA.

Polska pierwsza dama swoimi wyborami modowymi zachwyciła Amerykanów. Jej skromny, ale jednocześnie wyjątkowo elegancki styl idealnie sprawdził się podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio wraz z mężem odwiedziła Dolinę Krzemową, gdzie po raz kolejny zabłysnęła strojem. Co ciekawe, szykowne ubranie nie kosztowało Agaty Dudy fortuny i kupić je może każdy.

Marynarka z sieciówki
Media na całym świecie komplementują wizerunek Agaty Dudy. Tak było po wizycie pary prezydenckiej w Białym Domu, kiedy to pierwsza dama oczarowała wszystkich eleganckimi kreacjami. Ostatnio Dudowie spotkali się z prezesem Youtube Susan Wojcicki i wiceprezesem Google ds. relacji międzynarodowych Kentem Walkerem w Dolinie Krzemowej znajdującej się w Kalifornii.

Również tym razem Agata Duda wiedziała jak powinna się ubrać na taką okazję. Być może zainspirowana kreacją Melanii Trump sprzed kilku dni, polska pierwsza dama zdecydowała się na różową marynarkę. Nie wydała na ten strój fortuny ponieważ ta część garderoby pochodzi z nowej kolekcji marki ZARA.

Miliony Polaków korzysta z tej sieci sklepów codziennie. Marynarka, którą wybrała Agata Duda w kolorze pudrowego różu jest ozdobiona dwurzędowym zapięciem na czarne guziki. Do guzików pasują czarne rurki, które uzupełniają stylizację pierwszej damy. Za swoją stylową marynarkę Agata Duda zapłaciła zaledwie 399 zł. Nie jest to szczególnie wygórowana cena, a dzięki temu zakupowi każda z nas poczuć się może niemal jak pierwsza dama.

źródło: pikio.pl