Adam Małysz równo 22 lata temu ożenił się z Izabelą Polok. Jak zmieniali się przez lata?

Adam Małysz równo 22 lata temu, 16 czerwca 1997 roku, ożenił się z Izabelą Polok. Jesteście ciekawi, jak Małyszowie prezentowali się w dniu ślubu i jak zmieniali się przez lata?

Adam Małysz jest luteraninem, a jego ukochana katoliczką, dlatego zawarli ślub ekumeniczny. Ceremonia odbyła się 16 czerwca 1997 roku w ewangelickim kościele pw. apostołów Piotra i Pawła w Wiśle. Kilka miesięcy później, 31 października, urodziła się ich córka, Karolina. Dziewczynka została ochrzczona w kościele katolickim.

Izabela Małysz wspierała swojego męża przez lata sportowej kariery. Często pojawiała się na zawodach, by z bliska kibicować mężowi. Choć mogłoby się wydawać, że jej życie było usłane różami, to jednak wcale nie było jej łatwo. Z powodu częstych wyjazdów skoczka narciarskiego, przez większość czasu sama wychowywała ich córkę i zajmowała się domem. Mimo tego nie żałowała, że związała się z „Orłem z Wisły”.

– Patrzę na to z perspektywy kobiety. Adam to miłość mojego życia. Myślę, że spędzę z nim resztę swoich dni, więc jeśli miałabym wybierać drugi raz, zdecydowałabym tak samo. Niezależnie od tego, kim jest i jakie odnosił sukcesy, a dlatego, że jest takim człowiekiem. Choć życie z takim sportowcem ma również swoje minusy. Począwszy od zwykłych sytuacji, kiedy nie możemy w spokoju zrobić zakupów. Ale też złe słowa, ludzka zawiść – mówiła w 2011 roku w rozmowie z „Faktem”.

W tym samym wywiadzie Izabela Małysz, która jest magistrem prawa i administracji, przyznała, że nie są parą idealną, która nigdy się nie kłóci. – To, że nam się układa, nie znaczy, że jesteśmy idealni. Mamy problemy. A dodatkowo mniej czasu na ich rozwiązywanie, więc jest czasem trudniej niż w normalnych małżeństwach. Oboje jesteśmy uparci, lubimy postawić na swoim, więc zawsze były zgrzyty. Kiedyś on wyciągał rękę na zgodę, teraz częściej ja to robię. Zrozumieliśmy, że życie jest krótkie i nie można tracić czasu na głupoty – zdradziła.

Od wspomnianego wywiadu minęło już osiem lat, a Małyszowie nadal są szczęśliwym małżeństwem. W mediach społecznościowych często publikują wspólne zdjęcia np. ze wspólnych podróży.

Adam Małysz z żoną Izabelą w 1997 roku


Adam Małysz z żoną Izabelą w 2001 roku


Adam Małysz z żoną Izabelą w 2003 roku

Adam Małysz z żoną Izabelą w 2003 roku


Adam Małysz z żoną Izabelą w 2003 roku


Adam Małysz z żoną Izabelą w 2006 roku


Adam Małysz z żoną Izabelą w 2007 roku


Adam Małysz z żoną Izabelą w 2011 roku


Adam Małysz z żoną Izabelą i córką Karoliną w 2014 roku


Adam Małysz z żoną Izabelą w 2017 roku


Adam Małysz z żoną Izabelą w 2019 roku


Adam Małysz z żoną Izabelą w 2019 roku


źródło: sport.onet.pl