Adam i Kuba Zdrójkowscy zaczynali karierę wspólnie. Jednak tylko Adam zrobił większą karierę. Co robi mniej znany brat?

Adam Zdrójkowski ma brata bliźniaka. Aktor znany z serialu „rodzinka.pl”, niedawno podzielił się ich wspólnym zdjęciem na swoim Instagramie. „Podobno niepodobni” – podpisał fotografię. Kim jest Kuba?

Adam i Kuba Zdrójkowscy

Kuba kiedyś również występował w filmach i serialach. Dziś sporą rozpoznawalnością cieszy się za sprawą swojej aktywności w sieci. Adam Zdrójkowski pokazał zdjęcie ze swoim bliźniakiem

Opinie internautów w kwestii podobieństwa braci wydają się podzielone. Jedni uważają, że są do siebie bardzo podobni, inni – że całkowicie się od siebie różnią. Kilka komentujących zdjęcie osób zauważyło, że w przeszłości Adama i Kubę łączyło więcej cech fizycznych.

„Ja byliście młodsi byliście bardziej do siebie podobni. Teraz jesteście starsi i mniej teraz jesteście do siebie podobni”,

„Jak byliście mali, to byliście bardzo podobni w tych loczkach” – piszą internauci.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski) on

Co ciekawe, niektórzy zauważyli, że Kuba Zdrójkowski bardziej niż do Adama podobny jest do jego serialowego kolegi Macieja Musiała…

„Myślałam, że to łysy Musiał” – napisała jedna z fanek. Rzeczywiście coś w tym jest?

Adam i Kuba Zdrójkowscy zaczynali karierę wspólnie, grając razem w serialu „Rodzina zastępcza plus”. Jednak to Adam zrobił większą karierę. Największą popularność przyniosła mu rola Kuby Boskiego w serialu „rodzinka.pl”, w którym gra już od ponad ośmiu lat. Jakiś czas temu pojawiły się nawet spekulacje, że Kuba Zdrójkowski zazdrości bratu kariery.

W ubiegłorocznej rozmowie z „Faktem” Adam odniósł się do tych spekulacji. „Zupełnie nie wiem, co siedzi w jego głowie. Nie wiem też, dlaczego nie gra. Może stracił motywację, żeby to robić, może go to już nie rajcuje. Na razie nigdzie go nie widzę” – powiedział.

Czym zajmuje się Kuba Zdrójkowski? Brat bliźniak gwiazdora „rodzinki.pl” od dłuższego czasu rzeczywiście nie pojawia się już na ekranie, jest za to bardzo aktywny w sieci i realizuje się jako influencer. Jego konto na Instagramie śledzi blisko 150 tysięcy osób. Kuba jest także aktywny na Snapchacie.

Adam i Kuba Zdrójkowscy

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kuba Zdrójkowski (@zdrujekkk) on

źródło: interia.pl