Ryszard Rembiszewski wziął ślub ze swoją menadżerką Elżbietą Martinez. Skromna ceremonia odbyła się na warszawskiej Pradze. Wśród gości znalazł się m.in. Robert Janowski. Para poznała się dwa lata temu. „Pan Lotto” zapewnił, że „miłość nie zna wieku”. We wrześniu nowożeńcy planują podróż poślubną. Mają już pewne plany.

Wszystko zostało dokładnie sprawdzone, nastąpiło zwolnienie blokady, a losowanie okazało się szczęśliwe! Ryszard Rembiszewski (72 l.) wygrał miłość. Słynny Pan Lotto wziął ślub ze swoją ukochaną Elżbietą Martinez. Państwo młodzi przysięgali w warszawskim Urzędzie Stanu Cywilnego pod nadzorem komisji składającej się z czworga przyjaciół.

Ryszard Rembiszewski jest aktorem, prezenterem telewizyjnym i radiowym, konferansjerem, lektorem i wodzirejem. Największą popularność zyskał jednak jako prowadzący Studio Lotto. Losowania Totalizatora Sportowego prowadził przez ćwierć wieku. Dzięki tej roli do dzisiaj mówi się o nim „Pan Lotto”, albo „Pan Totolotek”.

Elżbieta Martinez była menadżerką Ryszarda Rembiszewskiego. Poznali się dwa lata temu, u wspólnych przyjaciół. – Czuję się szczęśliwą mężatką. Przez te dwa lata poznałam Ryszarda na wylot. Jest wspaniałym, dobrym człowiekiem, któremu ufam i nie boję się iść z nim przez resztę życia – powiedziała tygodnikowi „Na żywo” żona Ryszarda.

Dla Rembiszewskiego to drugi ślub w życiu. Elżbieta została mężatką po raz trzeci. Oboje są pewni, że tym razem trafili na prawdziwą miłość. – Taka miłość zdarza się raz. Żałuję, że tak późno połączył nas los. Ale trzeba się cieszyć, że jednak dał nam szansę być razem. Już myślałem, że będę sam. Ela nadała nadała mojemu życiu sens – powiedział Rembiszewski w rozmowie z tygodnikiem.

Ceremonia ślubna była bardzo skromna. Wzięli w niej udział jedynie świadkowie młodej pary: Monika Janowska z Robertem Janowskim oraz przyjaciel prezentera. Na razie nowożeńcy nie mają możliwości wyjazdu w podróż poślubną. Jednak mają nadzieję, że jesienią uda im się wybrać na wymarzone wakacje. – Marzą nam się Karaiby – wyznała Elżbieta.

Panie Ryszardzie, gratulujemy wysokiej wygranej. Oby pana dni u boku Elżbiety nigdy nie były puste niczym komora mieszania maszyny losującej tuż przed uruchomieniem!

źródło: fakt.pl