Jest jedną z ulubionych bohaterek tureckiej prasy. I nic w tym dziwnego, ponieważ jej życie uczuciowe jest bardzo burzliwe.

Przypomnijmy, że podczas kręcenia „Wspaniałego stulecia”, w latach 2012-2013 Meryem była związana z biznesmenem Canem Ateşem. Mężczyzna okazał się jednak niestabilny psychicznie, co źle wpłynęło także na Uzerli. Zdesperowana kobieta w pewnym momencie była o krok od popełnienia samobójstwa! W końcu uciekła z Turcji do Niemiec, gdzie odkryła, że jest w ciąży. Gdy Can dowiedział się o tym, kazał jej poddać się aborcji. Meryem wbrew jego woli urodziła córeczkę Larę.

Przez jakiś czas bardzo negatywnie wypowiadała się o mężczyznach, ale już pod koniec 2015 roku zaczęła spotykać się z innym biznesmenem, Alpem Ozcanem. Zakochana aktorka twierdziła, że nowy chłopak jest dla niej jak lekarstwo, które pomogło wyleczyć się jej z traumy po związku z Canem. Niestety, po półtora roku „lekarstwo” się przeterminowało i to tak skutecznie, że Meryem skasowała ze swojego Instagrama wszystkie zdjęcia Ozcana. Prosiła także dziennikarzy, by nie pytali ją o eksnarzeczonego. Rozstanie było dla niej bardzo bolesne, dlatego w jednym z wywiadów stwierdziła, że brak jej intuicji, przez co wciąż trafia na niewłaściwych mężczyzn.

Niepowodzenia w życiu miłosnym nie zraziły jednak Meryem. W sierpniu 2017 roku trafiła na pierwsze strony gazet, gdy zaczęła spotykać się z egipskim aktorem i prezenterem telewizyjnym Basselem Alzaro. Para poznała się, gdy Uzerli wzięła udział w programie prowadzonym przez Bassela. Ich relacja szybko nabrała tempa – mężczyzna poznał siostrę aktorki, gdy przyjechał do Berlina, a potem jej rodziców mieszkających w Dubaju. W listopadzie gruchnęła wieść o zaręczynach pary! Podobno Meryem od razu powiedziała „tak”, ponieważ jej córka Lara pokochała Bassela, a jej akceptacja zawsze była dla niej najważniejsza.

Aktorka wzięła sobie do serca radę matki, która zawsze powtarzała jej, żeby unikała Turków, ponieważ są z nimi same kłopoty. Niestety, związek z Egipcjaninem także się nie udał. Zaledwie miesiąc po zaręczynach Meryem wstawiła zdjęcie z Larą, które podpisała „Czym jest miłość? To jest miłość mojego życia, czysta, prawdziwa miłość”. Fani zauważyli, że aktorka nie miała już na palcu pierścionka zaręczynowego. Przestała także obserwować Bassela w mediach społecznościowych. Co było przyczyną rozstania – nie wiadomo, ponieważ para nie chciała komentować tej sytuacji.

Dwa tygodnie po ich rozstaniu paparazzi przyłapali aktorkę na randce w restauracji z Christianem Vitem, który gra dowódcę straży dornijskiej w „Grze o tron”. Skończyło się jednak na jednym spotkaniu.

W listopadzie 2018 roku Meryem zaczęła widywać się z Tamerem Tıraşoğlu, aktorem tureckiego pochodzenia, który mieszka i gra w niemieckich produkcjach. Fani mieli nadzieję, że tym razem ich idolka wreszcie stworzy stały związek.

Jednak już w lutym gwiazda wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcia z saudyjskim reżyserem Mohammedem Alem Turkim.

Oboje poznali się trzy lata wcześniej, gdy Meryem spotykała się z Alpem. Wtedy tylko się przyjaźnili, ale na aktualnych fotkach przytulają się i całują, sugerując, że połączyła ich miłość.

Meryem lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Regularnie zmienia kolor włosów. Widzieliśmy ją już w wydaniu rudym i blond, a niedawno wróciła do naturalnego brązu. Na tym jednak nie kończą się jej urodowe eksperymenty.

Chociaż aktorka zawsze mogła pochwalić się wydatnymi ustami, łatwo zauważyć, że z biegiem czasu stawały się one coraz większe. Górna warga sięga teraz niemal do nosa, co tworzy karykaturalny efekt.

Wielbiciele Meryem żałują, że gwiazda nie postawiła na naturalność i zaczęła poprawiać urodę. Gdy ostatnio aktorka pochwaliła się zdjęciem sprzed 12 lat, zaczęli komentować, że przed zabiegami medycyny estetycznej wyglądała o wiele lepiej.

Meryem w wywiadach zawsze powtarza, że nie jest łatwo godzić pracę z samotnym wychowywaniem dziecka. Nie może liczyć na pomoc ojca Lary, który po raz pierwszy spotkał się z nią dopiero, gdy dziewczynka miała już 2,5 roku.

Na szczęście Uzerli wspierają jej rodzice i rodzeństwo. Dzięki nim Meryem może sobie pozwolić na podróże, których ostatnio jest bardzo dużo – aktorka gra bowiem w egipskim filmie.

Autor zdjęcia:Stephane Cardinale – Corbis Źródło:Getty Images

 

Autor zdjęcia:Matthias Nareyek Źródło:Getty Images

 

Autor zdjęcia:Kevin Winter Źródło:Getty Images

 

 

Źródło: interia.pl