Tak Kożuchowska wygląda o poranku. Bez makijażu i w potarganych włosach robi wrażenie

Małgorzata Kożuchowska jest uważa za ikonę stylu, a jej wygląd zawsze robi wrażenie. Tym razem aktorka zdecydowała się zaprezentować swoją zupełnie naturalną odsłonę. Jej zdjęcie bez makijażu podbija sieć.

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska zawsze pokazuje się w idealnie dobranych stylizacjach, a jej fryzura i makijaż inspirują miliony Polek, choć wiele z nich doskonały wygląd artystki przypisuje wysiłkom wielu specjalistów. Aktorka postanowiła zrobić coś bardzo odważnego – zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie bez ułożonych włosów i choćby odrobiny makijażu. Efekt zaskakuje.

Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak wygląda każdego poranka. Odważna decyzja

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich mam. Pracuje w kilku produkcjach, udziela wywiadów, pokazuje się na czerwonych dywanach i ściankach, a także wychowuje swoje małe dziecko. Do tego niemal zawsze wygląda fenomenalnie, a na jej twarzy trudno dostrzec choćby najmniejsze oznaki zmęczenia.

To, jak gwiazda serialu „Rodzinka.pl” wygląda na co dzień, zastanawiało wiele kobiet w podobnym wieku. Wiele z nich spodziewało się zobaczyć zmarszczki czy podkrążone oczy. Wszystkie wątpliwości mogą zostać rozwiane – aktorka postanowiła zaprezentować swoje zdjęcie w naturalnej odsłonie.

Artystka zrobiła sobie selfie na tle wiosennych drzew i traw. Najważniejsze dla fanek było jednak to, że zazwyczaj nieskazitelna celebrytka ma rozczochrane włosy oraz ani śladu jakiegokolwiek makijażu. Od razu skomentowały jej wygląd.

Fanki oceniają, jak aktorka wygląda bez makijażu. Opinie nie są zaskakujące

Wiele internautek zachwyciło się, jak świeżo i młodo wygląda Małgorzata Kożuchowska. Zazdroszczą jej gładkiej cery, która w zasadzie nie ma niedoskonałości. Okazało się, że makijaż jedynie podkreśla śliczną buzię gwiazdy.

– O rany, jaka pani śliczna! Aż trudno oczy oderwać, taka pani ładna – napisała fanka.

– Wyglądasz jak w makijażu, niesamowite. Piękna kobieta z natury – oceniła druga.

– W ogóle nie wygląda pani na swój wiek, pani Gosiu. Moje młodsze koleżanki wyglądają o niebo gorzej – zdradza kolejna.

– Chciałabym tak wyglądać po przebudzeniu. Niestety, w moim wypadku makijaż to konieczność. Zazdroszczę – wyznała następna.

– Jeden przypadek, gdy makijaż tylko podkreśla urodę, a nie ją tworzy. Oby więcej takich kobiet – skomentowała inna.

2

źródło: pikio.pl