24 godziny przed planowanym zabiegiem zdarzył się cud. Właśnie to przytrafiło się rudemu kocurkowi…

To niestety smutny fakt, że jeśli chodzi o zwierzęta ludzie potrafią być płytcy i kierować się wyglądem. Szczególnie jeśli chodzi o niepełnosprawność lub defekt spowodowany wypadkiem.

Właśnie to przytrafiło się rudemu kocurkowi o imieniu BenBen kiedy bez końca czekał na adopcję w schronisku w British Columbii. Gdy go znaleziono jego rany wskazywały na atak jakiegoś dzikiego zwierzęcia, miał poraniony pyszczek i odgryzione ucho. Ludzie ciągle omijali go w schronisku i nikt nie był zainteresowany adopcją smutnego kotka.

1

Organizacja praw zwierząt zajęła się jego łapką, założono mu śliczny, różowy bandaż i naprawiono kręgosłup. Jednak nawet to nie wystarczyło, żeby BenBen był wystarczająco atrakcyjny dla potencjalnych właścicieli. Ludzie nie chcieli adoptować niepełnosprawnego kotka. Niestety w związku z polityką schroniska BenBen miał zostać uśpiony.

2

24 godziny przed planowanym zabiegiem zdarzył się cud i zabrano go do nowego domu. Na zdjęciu widać ulgę i wdzięczność na pyszczku BenBena.

3

Wzruszający moment adopcji został uwieczniony na Instagramie.

4

Pierwsza rzecz po przybyciu do nowego domu? Kąpiel!

5

Dziś BenBen jest kochany nie tylko przez swoich właścicieli, ale przez tysiące ludzi obserwujących jego zdjęcia na Instagramie. Być może nadal wygląda na smutnego, jednak w nowym domu jest bardzo szczęśliwy! Jego właściciele okazują mu pełno czułości tak samo jak jego fani! Ciężko się dziwić – jak można się oprzeć temu słodziakowi?

7

źródło: podaj.to