Weronika Rosati i Magda Gessler pokłóciły się na Instagramie. Nowy konflikt w show-biznesie

Weronika Rosati i Magda Gessler mają wojnę? Raczej małą bitwę na słowa. A wszystko przez prezent, jaki młoda aktorka dała swojej córeczce w dniu jej pierwszych urodzin. Słynna restauratorka uznała, że bransoletka z kamieniami to zdecydowana przesada. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Rosati.

Weronika Rosati kompletnie oszalała na punkcie swojej rocznej córeczki Elizabeth. Jest z nią bardzo związana, tym bardziej, że musi sama wychowywać dziewczynkę. Z ojcem Eli rozstała się niedługo po porodzie.

W tym wyjątkowym, urodzinowym dniu Weronika Rosati postanowiła zrobić dziewczynce niespodziankę. Podarowała jej lalkę, przypominającą Elizabeth Tylor, a także markową bransoletkę z kamieniami. Zdjęcia prezentów zamieściła na Instagramie. Chwilę później Magda Gessler zabrała głos.

„Przesada” – skomentowała wpis Weroniki Rosati.

Młoda mama nie chciała pozostawić tego bez komentarza.

„Musiałam zadbać o prezent za oboje rodziców sama. Biżuteria będzie pamiątką na całe życie. Poza tym, chyba Ty nie jesteś zwolenniczką minimalizmu? Pozdrawiamy ciocię Magdę” – napisała Weronika Rosati.

 

View this post on Instagram

 

Birthday celebration continues 💜💜💜 #elizabeth #oneyearold #happybirthday #happiestmom #love

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Nowa wojna w show-biznesie?

To nie była jednak wystarczająca odpowiedź. Na Instastories odniosła się do instagramowych wpisów Gessler i zdjęć, jakie zamieszcza. „Wypomniała jej”, że zbyt często publikuje zdjęcia córki Lary.

Weronika Rosati odpowiedziała Magdzie Gessler

Do kogo będzie należał kolejny krok w tej celebryckiej sprzeczce?

źródło: plejada.pl