2-latek wyszedł na środek i zaczął prawić kazanie, zupełnie tak jakby był pastorem. Cały kościół pęka ze śmiechu

Wychowanie dziecka nie jest łatwe… Trzeba ciągle monitorować swoje zachowanie, swoje reakcje w różnych sytuacjach, a to może wyjątkowo trudne, ale jako rodzice dowiadujemy się, że jest to niezbędne, ponieważ nasze dzieci kopiują dosłownie wszystko, co widzą.

Może nam się wydawać, że to się zaczyna dopiero, gdy dzieci potrafią już chodzić i rozmawiać, ale wideo, które zaraz zobaczysz, udowadnia, że to proces naśladowania może zacząć się już dużo wcześniej.

1

Levi Marlow z Północnej Karoliny ma zaledwie 19 miesięcy i już kopiuje działania oraz maniery swojego ojca. Jego ojciec Ryan jest pastorem, po filmiku nie da się ukryć, że syn chciałby pójść w ślady ojca. Levi nie zna jeszcze zbyt wielu słów, ale jego mowa i gesty naśladuje idealnie jego tatę. Wyraźnie robi to, co robi jego ojciec – jego własne kazanie sprawiło, że cały kościół pękał ze śmiechu.

2

Ciężko zrozumieć słowa tego uroczego chłopca, ale pasja, z jaką wygłosił swoje specjalne przemówienie, jest niezwykle ujmująca. Całe szczęście ktoś uchwycił ten bezcenny występ, który natychmiast stał się hitem w sieci.

Zobacz go poniżej:

źródło: buzzed.pl