Znana z „Klanu” Kaja Paschalska (33 l.) nie lubi chwalić się życiem prywatnym. Gwiazda tym razem zrobiła wyjątek. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie ze swoim ukochanym. Okazuje się, że to popularny raper

Ukochany Paschalskiej to Tomasz Lewandowski, czyli znany fanom hip-hopu VNM.

– Podobno przeciwieństwa się przyciągają, ale nawet najlepszy związkowy balans nie przebije dzielenia z kimś swojej pasji.

Nie wiem, czy też tak macie – dla mnie to jest ten sekretny składnik, który podkręca cały smak – napisała w internecie.

Okazuje się, ze gwiazda przygotowała z ukochanym wspólny projekt.

– Dzisiaj premiera klipu @fau_enem w którym miałam przyjemność wystąpić. „Tomek” zapowiada nową, konceptualną płytę „CtDN”.

Mogłabym się teraz rozpisać jak ZAJE…Y jest to projekt ale nawiązując do początku tego posta, powiem tylko – GRATULUJĘ Kochanie!!!

Jesteś moją inspiracją- dodała.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Podobno przeciwieństwa się przyciągają 🤔 ale nawet najlepszy związkowy balans nie przebije dzielenia z kimś swojej pasji. Nie wiem czy też tak macie – dla mnie to jest ten #secretingredient który podkręca cały smak 😋 dzisiaj premiera klipu @fau_enem w którym miałam przyjemność wystąpić 💃🏻 (link w bio) „Tomek” zapowiada nową, konceptualną płytę „CtDN”. Mogłabym się teraz rozpisać jak ZAJEBISTY jest to projekt ale nawiązując do początku tego posta, powiem tylko – GRATULUJĘ Kochanie!!! Jesteś moją inspiracją ❤️ PS tak, będzie feat 😈 pozdrawiam wszystkich czikuhejterów 💁‍♀️

Публикация от Kaja Paschalska (@kajapaschalska)

Żródło www.se.pl