Pojawienie się razem Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego na Balu Fundacji TVN było wydarzeniem wieczoru. Para po raz pierwszy pokazała się wspólnie na czerwonym dywanie i była w centrum uwagi fotografów, szczególnie, że okazywali sobie dużo czułości. O ich związku wiadomo było od kilku miesięcy, lecz nie mówią oni o nim publicznie. Teraz zostali obwołani najpiękniejszą parą balu i udzielili pierwszego wspólnego wywiadu, w którym dziennikarka zdradziła dość dużo…

1

Zapytana o związek Martyna Wojciechowska odpowiedziała szczerze: „Ja miałam zawsze taką zasadę, że jeden plus jeden nie powinno się równać dwa, tylko trzy albo pięć…”, powiedziała w rozmowie z Dzień Dobry TVN. Ta dwuznaczna odpowiedź od razu spowodowała pytanie o to, czy para planuje założyć rodzinę. Podróżniczka jednak sprostowała swoje słowa: „Nie, nie w tym sensie. Mam na myśli, równanie jest proste – jeden plus jeden równa się dwa. Ja uważam, że my razem, tak czuję i zawsze szukałam takiego partnera, stanowię więcej, bo my dodajemy sobie skrzydeł, znaczy Przemek mi dodaje skrzydeł”, wyznała Martyna.

Czy w pierwszych słowach Wojciechowskiej był jednak ułamek prawdy? Ich związek rozwija się naprawdę szybko. Połączyły ich wspólne pasje. Kossakowski poznał także mamę i córkę ukochanej i nawiązał z nimi bardzo dobry kontakt. Marysia jest owocem związku dziennikarki z Jerzym Błaszczykiem. Tata dziewczynki w 2016 roku przegrał walkę z nowotworem. Od tamtej pory Martyna Wojciechowska samotnie wychowywała. Dla Martyny było to bardzo ważne. Zależy jej na tym, by partner zrozumiał, że stale musi poświęcać córce dużo czasu.

2