11-latek nie widział swojego psa przez 8 miesięcy. Jego reakcja, gdy się spotykają jest nie do opisania

8 miesięcy temu najlepszy przyjaciel 11-letniego Rocco zaginął. Jego ukochany pies Jack zniknął bez śladu. Chłopiec był załamany, ale nigdy nie stracił nadziei, na to, że jego pupil w końcu wróci.

– „Nie potrafię wytłumaczyć, jak bardzo Rocco płakał i tęsknił za swoim przyjacielem przez te miesiące. Nigdy nie przestał wierzyć, że Jack wróci do domu” – powiedziała mama chłopca – Romi.

Rocco i jego bliscy poszukiwali psa w okolicach ich domu w Argentynie, niestety bez rezultatów

1

Mijały kolejne dni, ale chłopiec nie zapomniał o swoim przyjacielu. Mimo tak długiej rozłąki nie przestał wierzyć w szczęśliwe zakończenie. Jack powrócił po 8 miesiącach.

Wszystko dzięki pomocy przyjaciela rodziny.

2

Mężczyzna spostrzegł bezpańskiego psa, który błąkał się w okolicach stacji benzynowej. Wystarczyło jedno spojrzenie, aby rozpoznał w zwierzaku zaginionego Jacka. Matka Rocco była zszokowana, gdy dostała wiadomość, że przyjaciel jej syna w końcu się znalazł.

Postanowiła przygotować niespodziankę dla jedenastolatka.

– „Powiedziałam Rocco że mam dla niego prezent. Gdy zawołałam go na podwórko i zobaczył swojego przyjaciela, od razu cały smutek zniknął. Trzymał w ramionach Jacka, powtarzając: “Wiedziałem”.”

Ten poruszający moment został uwieczniony na filmie, który trafił do sieci. Nie trzeba chyba dodawać, że wiele osób na całym świecie wzruszyło się oglądając go.

Rocco i Jack znowu są razem. Spędzają ze sobą każdą chwilę i mogą zapomnieć o bólu i smutku, który towarzyszył im przez te osiem miesięcy.

3

– „Rocco znów jest szczęśliwym dzieckiem. On i Jack po całej tej sytuacji stali się sobie jeszcze bliżsi. Synek zawsze powtarza, że w życiu najważniejsza jest rodzina i zwierzęta domowe” – podsumowuje mama 11-latka.

Prawdziwa przyjaźń to niezwykła więź, której nic nie może pokonać. Podziel się tą poruszającą historią ze swoimi bliskimi!

źródło: polubione.com